UWAGA!

Pożar mieszkania w Braniewie

 Elbląg, Pożar budynku przy  ul. Matejki w Braniewie
Pożar budynku przy ul. Matejki w Braniewie (fot. PSP w Braniewie )

W niedzielę kilkanaście minut po godz. 10 strażacy z Braniewa otrzymali zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Matejki. Na szczęście nikt z lokatorów nie odniósł obrażeń.  Zobacz zdjęcia.

Na miejsce pożaru przyjechały trzy pojazdy ratownicze Państwowej Straży Pożarnej, strażaków ochotników oraz zastęp Wojskowej Straży Pożarnej z Braniewa. Budynek gaszono jednocześnie od środka i z zewnątrz, wykorzystując podnośnik hydrauliczny. Po kilku minutach prowadzenia intensywnych działań gaśniczych, ratownicy opanowali pożar mieszkania. Na szczęście nikt z lokatorów nie odniósł obrażeń.

- Za sprawną akcję gaśniczą należą się ogromne podziękowania strażakom z PSP, OSP i Wojskowej Straży Pożarnej. Dzięki ich skuteczności ogień nie rozprzestrzenił się na dalsze części poddasza. Trzeba przyznać, że pożar wybuchł w bardzo niefortunnym okresie, nie dość, że w trakcie pandemii koronawirusa, to na dodatek w Niedzielę Palmową oraz tuż przed świętami Wielkiej Nocy. Każdemu, kto zechciałby wspomóc pogorzelców w odbudowie zniszczonego mienia polecam zrzutkę oraz serdecznie dziękuję za okazaną pomoc - napisał na swoim koncie na Facebooku Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa. 

Pogorzelcom można pomóc tutaj 

red. i mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, PSP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama