UWAGA!

Prezydent z wizytą w przedszkolu

 
Elbląg, Prezydent z wizytą w przedszkolu
fot. nadesłana

Jerzy Wilk prezydent Elbląga odwiedził dziś Przedszkole Publiczne Nr 8 przy ulicy Bema. Prezydent zwiedził wszystkie sale, gdzie czekały na niego dzieci z poszczególnych grup.

Maluchy dostały od prezydenta kolorowanki z motywami legendy o elbląskim piekarczyku oraz gadżety z logo jubileuszu 777-lecia naszego miasta. Dzieci mówiły wierszyki i śpiewały piosenki, a na zakończenie wręczyły prezydentowi własnoręcznie wykonany prezent.
       W ciągu ostatnich trzech lat dyrektor palcówki Danuta Pacek pozyskała środki także z urzędu miasta, dzięki którym wykonany został remont dachu oraz wszystkich sal dydaktycznych, w niektórych pojawiły się też nowe meble. Wymieniono także część okien w zabytkowym budynku, w którym mieści się placówka. Zaletą tego przedszkola jest piękny ogród, który od niedawna zyskał nowy wygląd, pojawiły się bowiem na jego terenie nasadzenia. Jest on ponadto porządkowany kilka razy w tygodniu.
      
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Zupelnie jak za komuny. Wizytacje, prezenty i umizgi do jedynej slusznej partii. Zaslugi i uroczystosci a rodzice tych dzieci w MOPSie lub w wiekszosci na bezrobociu. ..
 • Przedszkole szczególne. To tam poprzednią dyrektorkę była żona byłego prezydenta.
 • Ile nowych - oprócz UM - miejsc pracy przybyło panie Wilk? Nie zatrudniony został pan do bawienia się na koszt mieszkańców.
 • Masz kiepskie wiadomości Nowaczykowa była dyrektorka 6 na Browarnej:)
 • To prawda, żona byłego prezydenta była dyrektorką Przedszkola nr 8 ale co to ma do rzeczy? Wizyta obecnego prezydenta nie miała żadnego z tym związku. Wcześniej dzieci z tego przedszkola zostały zaproszone do ratusza, teraz w rewanżu prezydent odwiedził przedszkole. Bardzo miły gest. A jak ktoś się doszukuje w tym podtekstów politycznych to lepiej niech zmieni lekarza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  6
  SpongeBobKanciastoporty(2014-07-24)
 • Znowu ktoś niedoinformowany wprowadza zainteresowanych w błąd. Dyrektorka przedszkola nr. 6 na Browarnej od wielu, wielu lat jest p. Maria Olszyńska.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4
  1
  MieszkankaElbląga.(2014-07-24)
 • Mieszkanko, prezydent był w przedszkolu nr 8,a nie jak twierdzisz 6.W ósemce dyrektorką była faktycznie p. Iza Nowaczyk. Z tego co zrozumiałem w artykule mowa była właśnie o tym przedszkolu. Pewnie drobne przeoczenie wzrokowe; )
Reklama