UWAGA!

Przepisy nie pozwalają

Wojskowy basen i siłownia przy ul. Królewieckiej już od pierwszego maja zostaną zamknięte dla cywilnych elblążan. – Do końca sezonu właściciele karnetów będą jednak mogli z tych obiektów korzystać na dotychczasowych warunkach – uspokaja gen. Waldemar Skrzypczak.

Na drzwiach basenu wojskowego przy ul. Królewieckiej pojawiło się następujące ogłoszenie: "Uwaga! Z dniem 01.05.2001 r. kryta pływalnia "Delfin 2" zgodnie z obowiązującymi przepisami kończy działalność dochodową i jest obiektem szkoleniowym wojska. Z wyżej wymienionych powodów zakup biletów na basen i siłownię kończy się z dniem 01.05.2001 roku”.
     Powód zamknięcia pływalni i siłowni wyjaśnia administrator obiektu wejściem w życie nowych przepisów regulujących zasady korzystania z obiektów wojskowych:
     - Basen wojskowy jest obiektem szkoleniowym, który nie może prowadzić działalności gospodarczej, czyli sprzedawać biletów – twierdzi gen. Waldemar Skrzypczak, administrator obiektu. - Zastanawiamy się, jak pogodzić nowe przepisy z dotychczasową działalnością. Chciałbym, aby mieszkańcy Elbląga mogli korzystać z naszego obiektu.
     Wielu elblążan wykupiło jednak karnety na siłownię i basen, których nie zdąży wykorzystać do końca miesiąca.
     - Do końca czerwca właściciele karnetów oraz instytucje, z którymi mamy podpisane umowy, będą korzystać z basenu na dotychczasowych warunkach – wyjaśnia Skrzypczak. - Co będzie później? Zobaczymy...
Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Trwa rozkład struktur państwa. To była kolejna, dokładnie przemyślana decyzja. Oprócz pływalni, mogliśmy również korzystać z innych obiektów wojskowych: kin, domów kultury, przedszkoli, kasyn, szpitali, sanatoriów. Współczuję administratorom tych wojskowych obiektów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mieczysław Puchalski(2001-04-12)