UWAGA!

Rowerowy KOD

 Elbląg, Rowerowy KOD
(fot. nadesłana)

W sobotę, 16 kwietnia, na kolejną przejażdżkę rowerową połączoną ze zbieraniem podpisów zapraszają elbląscy działacze Komitetu Obrony Demokracji.

Do końca kwietnia działacze KOD zbierają podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Co sobotę spotykają się na placu Słowiańskim, skąd wyruszają na rowerach w trasę po mieście. Zbiórka o godz. 11.30 - Staramy się nie popaść w rutynę, więc przygotowujemy różne urozmaicenia. W sobotę 16 kwietnia zmienimy trochę trasę przejazdu, która wyniesie 10,5 km. Start i meta na placu Słowiańskim, trasa będzie podzielona na pięć etapów i obejmie ulicę 1 Maja, Hetmańską, pasaż, 3 Maja, Grunwaldzką. Na placu za halą Elzam będziemy zbierać podpisy – zapowiada Tadeusz Kawa, koordynator elbląskiego KOD. - Następnie przejdziemy na plac Dworcowy i pod hipermarket przy ul. Żeromskiego, w obu tych miejscach też będziemy zbierać podpisy. Następnie ruszymy do Bażantarni, a stamtąd wrócimy na plac Słowiański.
       Działacze KOD zapowiadają też, że ponownie przygotują kontrowersyjną instalację, która stanie na placu Słowiańskim. Akcja zakończy się o godz. 15.
      
Tadeusz Piotrowski, Komitet Obrony Demokracji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama