UWAGA!

Rozmowy o ulgach mieszkaniowych

Dziś (25 lutego) o godz. 17.30 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się spotkanie otwarte dla mieszkańców dotyczące Programu Mieszkaniowego, w szczególności efektywnego korzystania z ulg.

W spotkaniu weźmie udział Tomasz Lewandowski wiceprezydent Elbląga oraz przedstawiciele ZBK.
      
Biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • za robote sie wezcie a nie spotkania organizujecie. bylo myslec wczesniej a nie teraz sie obudziliscie. w kwietnu ide was odwolac. niech to bedzie przedtroga dla wszystkich politykow w przyszlosci. obietnic trzeba dotrzymywac!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_49900(2013-02-25)
 • Podniesli o 100 % a te4raz próbuja ludziom wcisnąć że to 66 co za tępota u mnie podniesli 110 % za budynek do 7 izb mieszkalnych
 • To moze pan vice preziół Lewy powie po co mi az 3 mieszkania komunalne przy ul. Żeromskiego?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ujawniam co tajne:)(2013-02-25)
 • Nie będę się nawet pytał, w jakiej roli wystąpi na spotkaniu p. Lewandowski. Na pewno jako trybun ludowy, taki elbląski Robin Hood. Co tu dużo gadać, p. Lewandowski dopiął swego. I pokazał wszystkim, jak gra się na nosie. Lżony, wyszydzany, pokazał wszystkim, że cierpliwy i zawzięty palcem dół wykopie. Dziś komentarze odnośnie jego osoby powinny zamilknąć. Bo nie wypada, komentować zwycięzcy. Tak, zwycięzcy. Albowiem z człowieka jeszcze niedawno zupełnie nieznanego, stał się postacią rozpoznawalną. Można Go lubić, lub nie, ale nie można udawać, że Go nie ma ! I niedowiarki mogą przyjść na spotkanie i Go zobaczyć. Tym razem, powinno przyjść dużo więcej mieszkańców, naszego miasta, szczególnie Ci zaprzyjaźnieni z ZBK. Tam władzę miasta powiedzą o pomyśle, który ma być lekiem na całe zło. Tam w ratuszu, ziści się sen kolorowy. Dla wszystkich kulturalnych, nie hałasujących uczestników, przewidziano niespodzianki. Każdy, kto zrobi 50 pompek, lub wejdzie do sali po rynnie, otrzyma możliwość wspólnej fotografii z p. Nowaczykiem i p. Lewandowskim. A zatem, warto przyjść !
 • społeczeństwo roszczeniowe. tylko łape potrafi wyciągac. daj znizke, ulge, w opiece przesiaduja. do roboty sie brac!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  TRUTUTUTU(2013-02-25)
 • W najbliższy poniedziałek 25 lutego 2013r. o godz. 17.30 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się spotkanie otwarte dla mieszkańców dotyczące Programu Mieszkaniowego, w szczególności efektywnego korzystania z ulg. W spotkaniu weźmie udział Tomasz Lewandowski wiceprezydent Elbląga oraz przedstawiciele ZBK. Będziemy mogli my mieszkańcy Elbląga zadać pytania dotyczące gospodarki mieszkaniowej i czynszowej w Naszym Mieście. Dlaczego Ci którzy nie mogą wykupić mieszkania bo miasto nie chce go sprzedać mają płacić droższy czynsz? Dlaczego zarządca potrafi zarządzać nieruchomościami za 0,40zł a lokatorzy ZBK - 2,00zł ? Dlaczego zmniejsza się zasób lokalowy miasta a zwiększa się w ZBK zatrudnienie? I wiele innych pytań w tym o wynagrodzenia osób zarzadzajacych gospodarka komunalną w mieście. Zapraszamy!!!.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieszkaniec komunalki(2013-02-25)
 • Była niska frekwencja albo mieszkańcom już nie zależy, albo już nie wierzą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lolelb(2013-02-25)
Reklama