UWAGA!

Ruch wstrzymany

Jutro Boże Ciało. Wierni tradycyjnie przejdą ulicami miasta w procesjach. Największa wyruszy z elbląskiej katedry po Mszy św. o godz. 10.00. Na okolicznych ulicach zostanie wstrzymany ruch kołowy.

W związku z obchodami święta Bożego Ciała i procesjami wiernych zablokowane zostaną niektóre elbląskie ulice. Po nabożeństwie o godz. 10.00 z katedry św. Mikołaja wyruszy procesja i zablokowane zostaną następujące ulice: Mostowa, Stary Rynek, Wigilijna, Rycerska, Al. Tysiąclecia, Hetmańska, Giermków. Ruch na wymienionych ulicach będzie wstrzymany od godz. 11.00 do 13.00.
     Podobnie będzie na ulicach w pobliżu innych dużych elbląskich parafii. W godz. od 11.00 do 13.00 zablokowane będą ulice: Obrońców Pokoju, Wiejska, Podgórna, Al. Odrodzenia, Płk. Dąbka, Węgrowska, Robotnicza, Krakusa, Klimuszki; w godz. 11.30 – 13.30: Legionów, Niepodległości, Broniewskiego, Jana III Sobieskiego; w godz. 11.00 – 13.00: Jaśminowa, Robotnicza, Pionierska, Kajki, Krzyżanowskiego, Beniowskiego, Pionierska, Fałata, Cicha, Brzozowa, Jaśminowa; w godz. 9.30 – 11.30: Kasprowicza, Boya - Żeleńskiego, Fromborska, Nałkowskiej, Przybyszewskiego, Niemcewicza.
     Policjanci zapowiadają, że utrudnienia w poruszaniu się pojazdami mogą wystąpić również w Przezmarku i Pomorskiej Wsi.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • a pozwolenie od prezydenta miasta na parade mają??
 • Jak zwykle, wszyscy steroryzowani przez jedną opcję, kiedyś czerwoną, teraz czarną.
 • Jaka szkoda, że niektórych nauczyli pisać ...
 • A to do tych, którzy posiadli (tylko) umiejętność pisania, a nie podpisywania się (pierwsze dwa komentarze) - jaki jest związek pomiędzy manifestowaniem swojej wiary, a manifestowaniem przynależności politycznej? Ja, mimo wielkich chęci takiego związku nie widzę. Wiara chrześcijańska trwa okolo 2000 lat, a wasza jakakolwiek partia nieco krócej. Partie potrzebują zgody np. prezydenta, wiara jest kwestią ...................... .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Piotr Niedowiarek(2005-05-26)
 • kwestia czego ?? i nie myl wiary z religią?
 • Niestety mnie nauczyli pisać i czytać, a do tego myśleć. Tego niestety niektórym brakuje. Winny z 2 postu, nie wiem czemu nie zamieszczono mego nicka. Żegnam czekających na rozum.
 • Prawdziwą wiarę się po prostu ma , a nie manifestuje latając za księdzem wkoło dzielnicy. Komedia XXI w
Reklama