UWAGA!

Salon, na jaki Elbląg zasługuje

2008-02-22
11:11

Wczoraj (21 lutego) odbyło się uroczyste otwarcie Autoryzowanej Stacji Dealerskiej firmy Ford w Elblągu. Licznie przybyli goście, m.in. wiceprezydent miasta Witold Wróblewski oraz ludzie kultury, biznesu i polityki podziwiali nowoczesny salon motoryzacyjny oraz nowego Forda Focusa. Zobacz fotoreportaż .

- Jest to salon przyjazny klientom, profesjonalny i nowoczesny, taki, na jaki Elbląg zasługuje – mówił Grzegorz Gołębiewski, właściciel firmy Ford Gołębiewski.
     Adam Kołodziejczyk, prezes Ford Polska wspominał dzień, w którym oglądał działkę pod budowę salonu przy ul. Żuławskiej 19.
     - Był to teren podmokły i wydawałoby się – nieatrakcyjny. Jednak to doskonała lokalizacja przy krajowej „siódemce”. Cała Polska tędy przejeżdża – cieszył się. – Tak więc teraz moim problemem jest zapewnienie wystarczającej ilości samochodów dla klientów.
     Autoryzowana Stacja Dealerska firmy Ford jest największym salonem motoryzacyjnym w naszym mieście. Pracuje tu 16 osób, większość to elblążanie. Klienci mogą liczyć na fachowość czterech mechaników, którzy pracują na 9 stanowiskach serwisowych. Dyrektorem zarządzającym Autoryzowanej Stacji Dealerskiej firmy Ford w Elblągu jest Beata Gams.
     - To wykwalifikowana kadra – zapewniał Adam Kołodziejczyk. – Klient będzie wiedział, że dzięki tym ludziom otrzyma kompleksową obsługę i może liczyć na pomoc.
     Z tego, że w Elblągu powstał salon Forda zadowolenia nie krył wiceprezydent Witold Wróblewski.
     - Chciałbym podziękować za tak szybkie zrealizowanie tak imponującej inwestycji – mówił. – Teraz gości zjeżdżających z „siódemki” do naszego miasta, wita Ford. Ford, który wrócił do Elbląga.
     Goście, którzy uczestniczyli w uroczystym otwarciu salonu Forda, mogli obejrzeć występy artystyczne – wokalne i taneczne oraz akrobatyczne. Dane im było także zobaczyć premierę nowego Forda Focusa.

 


     Autoryzowana Stacja Dealerska firmy Ford mieści się przy ul. Żuławskiej 19, tel. 055 24 33 444.
     
     

-----Tekst sponsorowany -----
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama