UWAGA!

Ściąga portElu. Obozy i półkolonie 2023

 Elbląg, źródło: freepik.com, autor: pressfoto
źródło: freepik.com, autor: pressfoto

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jak zapewnić swoim pociechom niezapomniany wypoczynek? Jak co roku przygotowaliśmy Ściągę z ciekawymi pomysłami na spędzenie przez dzieci i młodzież kreatywnych i ciekawych wakacji.

Akademia Sportów Wodnych Grupy Wodnej zaprasza dzieci i młodzież na półkolonie, kolonie i obozy - do Elbląga i do nadmorskiego Władysławowa. Półkolonie wodne w Elblągu rozpoczniemy 26 czerwca. Zaplanowaliśmy aż dziewięć pięciodniowych turnusów na Przystani Grupy Wodnej. Od 7.30 do 16.30 dzieci będą spędzały czas aktywnie - zaplanowaliśmy zajęcia głównie na wodzie - kajaki, motorówki, żaglówki, rowery wodne. Będzie też czas na odpoczynek na lądzie. Na dzieci czekają dwa dmuchane place zabaw, boisko do siatkówki. W Caffee Przystań posmakują rzemieślniczych lodów, orzeźwiającej lemoniady i tradycyjnych gofrów. Opiekę nad półkolonistami sprawują instruktorzy Grupy Wodnej i ratownicy. W cenie zapewniamy wszystkie atrakcje, opiekę instruktorską i dwudaniowy obiad. Kolonie Wodne, obozy windsurfingowe i nurkowe we Władysławowie to nasza sztandarowa propozycja od kilkunastu lat. Dwunastodniowe turnusy i zajęcia z windsurfingu, żeglarstwa, nurkowania w aqualungu, motorowodne, a także ratownicze skoki desantowe z motorówki, wyprawy kajakami, rowerami, ścianki wspinaczkowe, strzelectwo sportowe, wyprawa globtrotera. Zajęcia organizujemy w małych grupach pod opieką instruktorów Grupy Wodnej. W sierpniu we Władysławowie, tradycyjnie już organizujemy Obozy Sportów Wodnych i Rozwoju Dobrych Relacji: Ojciec&Syn oraz Ojciec&Córka. Zapraszamy ojców wraz z dziećmi. Rezerwacje na wybrane turnusy przyjmujemy przez stronę.

 

Coolonie aktywny wypoczynek na rolkach i KS Orzeł Elbląg zapraszają wszystkie chętne dzieci w wieku od 6 do 12 lat na półkolonie letnie. Czekają na was trzy turnusy do wyboru: „W świecie Disney’a”, „Przygody z Enola Holmes” oraz „Ciekawostki o Wednesday Addams”, podczas których oprócz nauki jazdy na rolkach czeka was moc niespodzianek i atrakcji związana z każdym tematem przewodnim. Oferujemy: codzienną naukę i doskonalenie jazdy na rolkach, różnorodne wyjścia, kreatywne warsztaty, opieka nad dziećmi od godz. 7 do 16, pełne wyżywienie oraz wykwalifikowaną kadrę. Sprawdź nas na Facebooku i stronie. Zapraszamy na moc zabawy, atrakcji i aktywności. Szczegóły pod nr tel. 501 661 126.

 

experYmenTY to półkolonie organizowane dla dzieci w wieku 7-11 lat na obrzeżach Elbląga w prywatnej posesji. Z dala od miejskiego zgiełku w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Kreatywnie zaopiekujemy się dziećmi zapewniając im aktywnie spędzony czas (gry i zabawy w plenerze, eksperymenty - warsztaty edukacyjne, trampolina, basen, ognisko, itp.) Dostępne jest 6 turnusów, każdy po pięć dni, codziennie od 7:30 do 16:30 w okresie od 10.07 do 18.08. Grupy maksymalnie 12-osobowe. Szczegóły i dane kontaktowe na Facebooku. Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz.

 

Leonardo School na wakacje przygotowało fantastyczne, tygodniowe warsztaty językowe. Na Wasze dzieci czeka dopracowana w każdym szczególe, idealna, pełna przygód i atrakcji oferta warsztatów wakacyjnych. W tym roku dla dzieci w wieku 6-12 lat przygotowaliśmy aż 3 tematyczne turnusy: „Afryka Dzika” 3-7.07., „Flinstonowie” 10-14.07. oraz „Ale Meksyk” 21-25.08.2023 r. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, zabawy i ruchu na świeżym powietrzu, codzienna dawka angielskiego i spotkania z robotem Emysem, wycieczki w miejsca tematycznie związane z warsztatami, codziennie warsztaty twórcze, całodniowa wycieczka autokarowa, dzień z basenowym szaleństwem, wyprawa do lasu, wyjście na pizzę, ognisko i wiele innych aktywności, wyżywienie: dwudaniowy obiad, opieka wykwalifikowanej i bardzo sympatycznej kadry, opieka przez 9 godzin dziennie (od 7:30 do 16:30), małe grupy oraz moc wrażeń i niesamowitych przygód. W naszych warsztatach letnich, zimowych i tematycznych wzięło udział już ponad 500 dzieci. Zapisy pod nr tel.: 733 500 443 lub mailowo: elblag@leonardoschool.pl. Więcej informacji na Facebooku.

 

Soulriders - szkółka wind&kitesurfingowa, zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do spędzenia aktywnych wakacji na plaży. Zaczynając od najmłodszych 6-12 latków zapraszamy na windsurfingowe półkolonie. Zapewniamy transport Elbląg-Kadyny-Elbląg, II śniadanie, dwudaniowy obiad, opiekę i szkolenie z wykwalifikowaną kadrą. Codziennie zajęcia z windsurfingu w małych grupach do 5 osób na 1 instruktora, wycieczki i zabawy na SUPach (Stand Up Paddle) oraz deskorolki! Nieco starszych (7-16 lat) i odważniejszych zapraszamy na obozy SurfSport Camp, SurfArt Camp oraz starszą młodzież na Wind&Kite Camp 14+. Zakwaterowani jesteśmy w Folwark Hotel&SPA w Kadynach. Dużo windsurfingu, SUP, longboardy, rowery, mix sportów, survival i wiele, wiele innych ciekawych atrakcji czeka naszych uczestników! Dodatkowo prowadzimy tygodniowe kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Bądź na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku i Instagramie. Zapraszamy do kontaktu: kontakt@soulriders.pl, tel. 534500360.

 

Szkoła Tańca Broadway zaprasza na Świetlicę Wakacyjną Lato 2023. Będziemy korzystać z wielu atrakcji w naszym mieście i poza miastem, przeprowadzimy szereg zajęć ruchowych, plastycznych oraz integracyjnych, a także konkursy z nagrodami. Nasza Świetlica to wyjątkowy klimat - własny ogródek, basen ogrodowy, trampolina, świetna atmosfera, wykwalifikowana kadra, smaczne obiadki. W Wakacje dzieci przyjmujemy już od godz. 7. Zapraszamy do kontaktu tel.: 606716626, e-mail: broadway@taniec.elblag.pl.

 

Szkoła Tenisa i Squasha Score zaprasza na niezapomniane wakacje - naucz się grać w tenisa i squasha, a dodatkowo korzystaj codziennie z innej atrakcji. Zapraszamy na półkolonie (5 turnusów), obóz tenisowy w trzygwiazdkowym ośrodku Półwysep Wądzyn nad jeziorem (25.06.-2.07.) oraz tenisowy obóz rodzinny w tym samym hotelu (23.07-30.07). W programie półkolonii: codziennie treningi tenisa i squasha, zajęcia ogólnorozwojowe, sporty uzupełniające, gry i zabawy ruchowe, wyjście do kina, zabawy w Parku Piekarczyka, wyjście do kręgielni, wyjście do Activity Parku, wyjście do Arcade Classic Muzeum Gier. W cenie II śniadanie, obiad i ubezpieczenie. Dzieci i młodzież zapraszamy na obóz tenisowy do ośrodka Półwysep Wądzyn koło Brodnicy (hotel ***), gdzie można szybko nauczyć się gry w tenisa lub poprawić swoje umiejętności. Wykwalifikowana kadra, dobra baza do uprawiania tenisa (7 kortów tenisowych, basen kryty, kręgielnia, prywatna plaża nad jeziorem). Rodziny z dziećmi zapraszamy na aktywny wypoczynek z tenisem do tego samego hotelu. Więcej informacji w aktualnościach na stronie, pod numerem tel. 695 447 385 lub mailowo: ewaskorek89@gmail.com.

 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zaprasza dzieci w wieku od 7 do 15 lat na kolonie letnie do malowniczej miejscowości Krynica Zdrój w terminie od 23 lipca do 2 sierpnia. Uczestników kolonii zabierzemy na całodniową wycieczkę do Aquaparku Poprad na Słowacji. Zapewnimy moc wrażeń w Krynickim Parku Linowym, gdzie każdy sam zadecyduje, czy chce się wspinać, zjechać z tyrolki, a może woli wjechać kolejką na Jaworzynę Krynicką? Urządzimy sobie niezapomniany spacer w koronach drzew... a to dzięki wycieczce na prawie 50 metrową Wieżę Widokową o drewnianej konstrukcji. Zabierzemy dzieci na szaleńczą zabawę na torze saneczkowym Sankostrada o długości około 950m i różnicy wzniesień ok. 55m. Udamy się na najbardziej charakterystyczny punkt turystyczny i widokowy - Górę Parkową, gdzie dzieci będą mogły poczuć łyk emocji na rajskich ślizgawkach. Podczas naszego pobytu odwiedzimy także Pijalnię Wód, wieczorem wybierzemy się na widowiskowy - muzyczno-świetlny pokaz kolorowych fontann multimedialnych, urządzimy sobie ognisko oraz turniej sportowy. Wspólnie zorganizujemy chrzest kolonisty, rewię mody, konkurs szalonych fryzur oraz wiele innych fajnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. Zapewniamy niezawodną kadrę wychowawców, która zadba o dobre samopoczucie dzieci oraz ich niezapomniane chwile i wrażenia robiąc im codziennie zdjęcia. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało udane i niezapomniane wakacje, skontaktuj się z naszym biurem: tpdzo@o2.pl lub zadzwoń pod numer 55 233 82 10. Więcej informacji o kolonii znajdziesz na naszej stronie i na Facebooku. Nie zwlekaj - zadzwoń lub napisz - czekamy właśnie na Ciebie!

 

ZAZUMI zaprasza na 10. edycję półkolonii letnich. Oferujemy półkolonie letnie dla dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas, dla wszystkich kreatywnych i lubiących przygody. Jak co roku stawiamy na ruch i integrację dzieci. Na tę chwilę jesteśmy w 100% gotowi. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i wyjątkowego samopoczucia naszych uczestników. Bezpieczeństwo i dobro dzieci były i są naszym priorytetem. Wspaniałe i niepowtarzalne programy, zapewniają, że nasze półkolonie są niezapomniane. Nasze półkolonie letnie organizowane będą w jednotygodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godz. 7-16. Nasze tygodniowe turnusy przewidują: wycieczkę do ZOO w Oliwie, wyjście do RPR Nowa Holandia, wyjście do Bażantarni, do kina oraz na boisko lub halę sportową. Co więcej, warsztaty dla małych majsterkowiczów, warsztaty plastyczne, warsztaty artystyczne, jak również park linowy małpi raj, wyjście na pizzę, lody oraz zabawy z konsolą Nintendo Switch! W trakcie półkolonii letnich każdy uczestnik będzie miał zagwarantowane: II śniadanie, obiad w miejscu atrakcji + słodki lub owocowy podwieczorek. Woda do picia bez ograniczeń. Każde dziecko objęte będzie ubezpieczeniem NNW. Półkolonie odbywają się za zgodą Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Więcej informacji na stronie oraz pod numerem telefonu: 55 621 29 28. Zapraszamy serdecznie! Zapisz dziecko już dziś!

 

Inne firmy zainteresowane dodaniem swojej oferty prosimy o kontakt pod adresem: milosz@portel.pl.

red.

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama