UWAGA!

Strzały znikąd

Wczoraj (19 kwietnia) tuż przed godziną 23 na ulicy Królewieckiej nieznany osobnik strzelał z broni palnej. Niestety nikt z osób, które słyszały odgłosy wystrzałów nie jest w stanie powiedzieć, skąd one pochodziły.

Do zdarzenia doszło w okolicy jednego z nocnych lokali przy ul. Królewieckiej.
     - Według zeznań świadków, ulicą Królewiecką w kierunku szpitala szło dwóch mężczyzn. Po minięciu grupy osób stojącej przed lokalem usłyszano strzały - opowiada Alina Zając, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Nie są oni jednak w stanie powiedzieć, kto i w jakim kierunku strzelał. Po prostu, jak usłyszeli strzały, wszyscy od razu pochowali się.
     Policja, która przybyła na miejsce, podczas przeszukania terenu znalazła trzy łuski. Zostaną one poddane analizie, która pozwoli ustalić czy naboje pochodzą z broni gazowej czy ostrej. Obecnie przesłuchiwane są wszystkie osoby, które wczoraj wieczorem przebywały w lokalu, przy którym strzelano oraz mieszkańcy okolicznych domów.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • I mamy dziki zachód. A może to UFO walczy o haracz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-04-20)
 • Dziwną stało się rzeczą to, iż nie wiadomo kto, nie wiadomo skąd, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo jak strzela do ludzi. A może tak lepiej - przeinaczając znane słowa - strzelać do ... (pianisty?)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mała elblążanka(2001-04-20)
 • Jutro kupuję broń od ruskich, ponieważ też chcę postrzelać. Podoba mi się taka zabawa i mam pewność, że pozostanę anonimowy. Życzcie mi szczęścia. Thank U from the mountain!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Polacco(2001-04-21)
 • Nieznany osobnik strzelał (ale nikt go nie widział) z broni palnej (ale nikt jej nie widział). Stety nikt z osób, które słyszały odgłosy wystrzałów (lub inne podobne dźwięki) nie jest w stanie powiedzieć, skąd one pochodziły (i na dokładkę nie wiadomo skąd).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Paranoia(2001-04-22)
 • Ehh w USA jak ktos na trawnik komu wlezie to ma sie prawo go zastrzelić a tu se chłop postrzelał na viwat i wielkie haloo..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  takaaa Ameryka(2001-04-23)
Reklama