UWAGA!

Szpital Miejski zaprasza na szczepienia

 Elbląg, Szpital Miejski zaprasza na szczepienia
Fot. Michał Skroboszewski (archiwum portEl)

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu zachęca wszystkich już zaszczepionych do skorzystania z przypominającego szczepienia, a niezaszczepionych do wejścia do grona osób chronionych przez szczepienia.

Od 20 kwietnia osoby, które ukończyły 80 lat, mogą przyjmować drugą dawkę (4 dawka z kolei) przypominającą szczepionki przeciw COVID-19 (wymagany odstęp od podania trzeciej dawki to co najmniej 5 miesięcy).

Osoby, które przyjęły dawkę przypominającą szczepionki na COVID-19, będą miały przedłużoną ważność Certyfikatu na czas nieokreślony.

Szczepienia wykonywane są w Przychodni Specjalistycznej, ul. Komeńskiego 35, parter: rejestracja gabinet nr 14, szczepienia gabinet nr 13.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00, tel. 459 59 59 95 wew. 0 lub

555 33 03 30 wew. 0.

Małgorzata Adamowicz, Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Nie pandemią to wojną urządzimy Wam NWO. Klaus Schwab. Zapraszam. Obywatele coraz niechętniej oddają się we władanie przedstawicielom politycznym zasiadającym w sejmach, izbach parlamentów. mamy już po prostu dosyć kolejnych Dojnych Zmian, które widzą tylko swoje interesy. Oddaj na nas głos i ustaw się w kolejce po swoją miskę ryżu obywatelu ! Wiec co wymyśliły tęgie ekonomiczne głowy z Forum Ekonomicznego ? Reset gospodarczy, którego początek miały dawać nagłe załamania gospodarcze oparte np. w najlżejszym wydaniu, na pandemiach, a w najostrzejszej formie, na wojnach. Potrzeba szybkiego wprowadzenia waluty wirtualnej jest kluczowa do sprawowania władzy absolutnej nad obywatelem. Próby tego mogli doświadczyć krnąbrni Kanadyjczycy, z zawodu kierowcy, którym zablokowano dostęp do ich własnych kont bankowych w ramach przywracania pokory obywatelskiej. Jeżeli opcja wojenna nie dokona dzieła zniszczenia, powróci pandemia ze ścisłym nadzorem obywatela.
  • Pozdrawiam Cie świadomy człowieku.
Reklama