UWAGA!

To on podbije rynek

 To on podbije rynek
fot. Michał Skroboszewski

Jest przestronny, wygodny i posiada wiele nowych rozwiązań. Zaprojektowano go tak, by mógł stać się liderem w segmencie samochodów miejskich. Nowy model Suzuki Baleno został oficjalnie zaprezentowany w Salonie Suzuki Gołębiewski, który jest autoryzowanym dealerem tej marki. Zobacz zdjęcia z przedpremierowego pokazu.

Na tych, którzy pojawili się w czwartkowy wieczór (11 lutego) w Salonie Suzuki Gołębiewski, czekała moc atrakcji. Był występ mima Bartłomieja Ostapczuka i zespołu Jump, konkursy z nagrodami, w tym również nowe Suzuki Baleno na weekend z pełnym zbiornikiem paliwa, a także kompletna informacja o bohaterze wieczoru. 
       - Najważniejsze jest to, że w tym samochodzie jest bardzo dużo miejsca w środku. Zaskakująco dużo miejsca, jak na samochód z segmentu B. A poza tym cena: 41 900 zł jak na pięciodrzwiowy samochód miejski wydaje mi się dość atrakcyjna – tak o Suzuki Baleno opowiadał Jarosław Maznas, znany m.in. ze stacji TVN Turbo. To on poprowadził prezentację modelu i mówił o jego atutach.
       Jak dodał Maznas rynek coraz chętniej sięga po crossovery oraz SUVy, ale nie zapomina o małych samochodach. I ma wobec nich konkretne oczekiwania.
       Czy Baleno może je spełnić? Według Przemysława Wróblewskiego z Salonu Suzuki Gołębiewski, z pewnością tak. Model ten ma wiele zalet.
       - Suzuki Baleno wyróżnia się tym, że jest plasowane w segmencie B, a tak naprawdę dorównuje samochodom z segmentu C. Przykładem może być chociażby bagażnik o pojemności 355 litrów. To imponująca wielkość jak na tego typu auto. W środku jest również wystarczająco dużo miejsca, nawet dla pasażerów tylnej kanapy. Istotne jest również to, że Suzuki wprowadza wersję hybrydową i po raz pierwszy mamy do czynienia z silnikiem benzynowym, turbodoładowanym. To nowa, trzycylindrowa jednostka, która charakteryzuje się dużą mocą, a jednocześnie jest bardzo oszczędna – opowiada Przemysław Wróblewski. - Myślę, że nowy model Suzuki "namiesza" na rynku motoryzacyjnym. Auto już w tym momencie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Podobnie było z modelem Vitara. Byliśmy pewni jej sukcesu, a mimo to wielkość sprzedaży znacząco przerosła nasze oczekiwania.
      
       Pierwsze modele w sprzedaży pojawią się na wiosnę, ale warto już teraz zainteresować się tym modelem. Zwłaszcza, że przez najbliższe dwa tygodnie marka Suzuki oferuje bardzo atrakcyjne, promocyjne warunki, dotyczące zarówno ceny, jak i finansowania.
      
       Zainteresowany? Sprawdź szczegóły na www.golebiewski.suzuki.pl.
      
------------Artykuł sponsorowany-----------


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie