UWAGA!

Tu zapłacisz za parkowanie

 Elbląg, Tu zapłacisz za parkowanie
fot. AD

Zarząd Komunikacji Miejskiej informuje, że od 15 października bieżącego roku Strefą Płatnego Parkowania objęte zostaną nowe parkingi i miejsca postojowe.

Opłaty za postój obowiązywać będą na:
       - parkingu przy ul. Kosynierów Gdyńskich (za szkołą muzyczną), 20 miejsc postojowych, 1 parkomat;
       - parkingu na Placu Konstytucji (przy sądzie), 111 miejsc postojowych, 4 parkomaty;
       - ul. Nitschmanna, 15 miejsc postojowych, 1 parkomat;
       - ul. Hetmańskiej (przy Delikatesach), 5 miejsc postojowych, 1 parkomat, postój płatny powyżej 10 minut.
      
       Wszystkich zainteresowanych zakupem abonamentów na postój w Strefie Płatnego Parkowania w Elblągu zapraszamy do Biura Strefy Płatnego Parkowania, na ul. Hetmańskiej 26/2, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, tel. 55 239 35 54.
      
       Więcej informacji o SPP na stronie www.zkm.elblag.com.pl.
      
UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Atrakcyjnosc mieszkan w okolicach stref platnego parkowania zmiejsza sie a i obroty sklepow spadaja
 • Pytanie do ZKM :czy osoby posiadające uprawnienia do korzystania z komunikaacji miejskiej w Elblagu, też będą musiały mieć EKB ?(Elbląską Kartę Miejską )
 • Ani jednego nowego parkingu w mieście, tylko parkomaty potrafią stawiać. Zachęcam wszystkich, żeby PODZIĘKOWALI ZA TO WŁADZY PRZY OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ WYBORÓW !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowca(2010-09-29)
 • Prezydent slonina i jego ekipa muszą odejść i odejdą, 21 listopada, zaraz po wyborach. samorządowych.
 • a co z pieniędzmi za dotychczasowe parkomaty ? gdzie nowe parkingi czyżby cała kasa szła na na nagrody do UM ? Rozliczymy was przy wyborach. Dość marnotrastwa, braku kompetencji i nieudolności w zarządzaniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  druchna(2010-09-29)
 • Przy urzędach nie ma parkingów to stawiają parkomaty. Pod Urzędem Miejskim wieczny brak miejsca - plac jedynie dla urzędasów. Przy Gminie Elbląg ledwie można wykręcić. Pod ośrodkami geodezyjnymi na Tysiąclecia to ręce opadają po kolana w błoto - plac dla zatrudnionych. US - parkingi może są ale miejsca praktycznie nie, ZUS - podobnie co US. Urząd Pracy - no tak, po co bezrobotnemu samochód. Starostwo jedynie ma kawałek miejsca chociaż i tam bywa ciasno. Gdzie jeszcze nie można się wcisnąć żeby załatwić papierki?
 • Mieszkając na ul. 3Maja gdzie mam zaparkować auto? Tereny dookoła są różnych spółdzielni i wjazdy na nie są blokowane szlabanami. Wcześniej na nitschmanna był parking ogólnodostępny a teraz wszędzie płatne będą.
 • No i macie zachód. Dobrze że jeszcze oddychać można za darmo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  STARYDINO(2010-09-29)
 • zblliżają się wybory kochani radni !!! kopa dostaniecie takiego od narodu, że wam w pięty pójdzie aż. I skakanie na nich też nie pomoże.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  głosujący(2010-09-29)
 • "Strefę płatnego parkowania (zwana dalej SPP) ustala się na obszarach charakteryzujących się znacznym deficytem miejsc postojowych, w celu zwiększenia rotacji parkujących pojazdów samochodowych. " Tam nie ma DEFICYTU, tam nie ma alternatywy !!!!
 • Na Nitschmanna zostało jeszcze troche trawnika do rozjeżdzenia więc zapraszam, to chyba jedyne możliwe miejsce w okolicy do parkowania za darmo.
 • jakoś dojenie mieszkańców trwa. .. .. doi ZBK, ZKM, EPEC, ENERGA, i inni. .. .. tylko parkingów nie przybywa. Ba nawet prawoskrętów też trudno zauważyć. .. .. ok 14-16 robi się kongo! Do jasnej cholery i czy musi jeszcze przybywać urzędników, mimo wzrostu wyposażenia informatycznego. Pograć sobie mogą w domu na własnych kompach. .. .jak ponownie takie coś mnie spotka to nakrece film i puszcze w internecie. .. ..
Reklama