UWAGA!

W sprawie "Siódemki"

W piątek (16 marca) w parafii pw. Świętej Trójcy przy ul. Kieleckiej odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące budowy centrum handlowego "Siódemka". Początek o godz. 14.15.

Stowarzyszenie Elbląskie Zatorze zaprasza na spotkanie przedsiębiorców, organizacje i mieszkańców osiedli: Zatorze, Osiek-Junaków, Osiek I, II, III, IV, Nowe Pole, Dąbki. Rozmowy będą dotyczyć CH "Siódemka", ale także węzła "Lotnisko" (zjazdy, wyjazdy do/z obwodnicy S7 i S22) oraz drogi łączącej ul. Akacjową z ulicami Skrzydlatą i Malborską.
       Na spotkaniu będzie obecny Pan Cartisser z Londynu, koordynator projektu Lech Jeziorny oraz dyrektor biura projektującego Jan Kosiedowski.
       Spotkanie odbędzie się w sali na plebanii kościoła pw. Świętej Trójcy przy ul. Kieleckiej (pętla autobusowa Zatorze).
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • miejsce. .. doskonałe. Od razu wiadomo o co chodzi.
 • Miejsce nie jest istotne, istotne jest to że Zatorze może w końcu zyskać dodatkowe połączenie z resztą miasta oraz z obwodnicą. Szkoda że idzie tak opornie. Biurokracja. ..
 • w siódemce ma byc oddana dla wiernych kaplica, więc niech sie czarni złodzieje z KK nie boją że owieczki będą gdzie indziej zostawiać kase
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jamaleg(2012-03-15)
 • Uwielbiam te rozmowy i spotkania, ciągnące się latami :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hehehhe(2012-03-15)
 • A ja się zastanawiam kiedy członkowie stowarzyszenia oraz mieszkańcy Zatorza dowiedzą się i zrozumieją o co tak naprawdę chodzi prezesowi Romanowi Kochanowskiemu?! Przy okazji nie życzę sobie aby on reprezentował mnie jako mieszkańca tego osiedla! Inna sprawa czy proboszcz to już naprawdę nie wie co robi?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tańczaca na rórze(2012-03-15)
 • Pięknie! Jak ludzie są w pracy wówczas jakiś typ wymyślił spotkanie na plebani?! To wieje oszołomstwem na odległość.
 • tanczaca na rórze, przesteń sie zastanawiać i objaśnij o co chodzi Kochanowskiemu. poco te niedomowienia?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zainteresowana zatorzanka(2012-03-15)
 • Zdumiewająca wręcz sytuacja! Mam pytanie dlaczego spotkanie ma odbyć się na plebani, a nie na przykład w szkole lub przedszkolu? Dlaczego spotkanie ma być o 14.15 jak wszyscy są w pracy, a nie na przykład 17.15? Dlaczego w końcu informacja pokazuje się jeden dzień przed spotkaniem i to w dodatku informuje Urząd Miasta? No i najważniejsze o czyje interesy chce dbać stowarzyszenie, bo przecież nie o Zatorzan?! Przy okazji, czy nie pora, aby proboszcz ocknął się z letargu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zatorzanie(2012-03-15)
 • Powiedzcie, czym zajmuje się ta firma? Gdzie już pobudowała? Jakie i skąd środki? Kto jest gwarantem? Po odpowiedzi na te pytania zadam kolejne. Czy nasze Zatorze będzie nadal cicha dzielnicą? Czy moje dzieci 5 letnia córcia i 9 letni syn będą mogły spokojnie wyjść na podwórko? Jak wpłynie wzmożony ruch na nasze budynki? Czy zlikwidowane płuc, czytaj ogrody działkowe pomogą moim bliskim? Czy zaburzenie odpływów wód dobrze wpłynie na ten teren? I jeszcze kilka, ale to już po usłyszeniu odpowiedzi. Zatorzanie są plusy ale ważne z kim się robi dobre rzeczy a nie od razu z diabłem pod pachę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Leszek Lotnicza(2012-03-15)
Reklama