UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty tworzenia dźwięku i obrazu

Dobiega końca realizacja projektu Fundacji Elbląg pn. „To jest nasza mała Ojczyzna...". Uczestnicy projektu, czyli młodzieżowe grupy inicjatywne, mają okazję zmierzenia się z dwudniowymi warsztatami tematycznymi. Pierwsze starcie już dziś.

Pasjonaci deskorolek, martial art tricks, teatru, muzyki i wolontariusze hospicyjni - to grupy, które wzięły udział w projekcie Fundacji. W ciągu kilku miesięcy wspólnie z ekipą EMIT zrealizowały filmy promujące ich działania. Powstało również dziesięć kolejnych programów z cyklu „Na sofę", gdzie zaproponowano formy aktywnego spędzania wolnego czasu. W ramach projektu przeprowadzono także akcje fundraisingowe, z których dochód zasilił Fundusz Młodzieżowy. Wszystkie materiały filmowe można oglądać na stronie www.fundacja.elblag.pl oraz www.telewizjaobywatelska.org.pl.

 


     To jeszcze nie koniec zmagań. Uczestnicy projektu mają okazję w sposób kreatywny urozmaicić czas wolny od szkoły jeszcze w tym roku. Dziś i jutro biorą udział w dwudniowych warsztatach tematycznych. W ramach spotkań z trenerami pracują nad swoim talentem, poznają dodatkowe umiejętności potrzebne przy promowaniu swoich pasji (warsztaty tworzenia dźwięku i obrazu) oraz dowiadują się jak odnajdywać w sobie nowe pokłady możliwości (warsztaty interpersonalne z kalos kagathos). Efektem ich pracy będą m.in. samodzielnie przygotowane klipy.
     
     Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu „To jest nasza mała Ojczyzna..." realizowanego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Urzędu Miejskiego.

Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama