UWAGA!

Wiosenny sezon coraz bliżej

 
Elbląg, Wiosenny sezon coraz bliżej

 Nowa Holandia przesyła czytelnikom Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl świąteczne pozdrowienia życząc udanego odpoczynku w rodzinnym gronie, zapraszając jednocześnie do odwiedzin terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w rozpoczynającym się lada dzień sezonie wiosennym 2012. Niech ciepłe dni i słoneczna pogoda będą okazją do sprawdzenia jak dużo zmieniło się na Nowej Holandii.

Nowa Holandia od lat jest wizytówką naszego miasta i znakiem rozpoznawczym dla kierowców podróżujących z Trójmiasta przez Mazury do Warszawy. Postój przy obwodnicy Elbląga połączony z krótkim odpoczynkiem i dobrym posiłkiem ma tradycję sięgającą początku lat 90, kiedy po starej „siódemce” jeździły jeszcze wysłużone Polonezy i duże Fiaty. Wraz z przebudową trasy S7 zmieniły się nie tylko polskie drogi i jeżdżące po nich samochody, zmieniła się również Nowa Holandia. Dziś to rozbudowany kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy będący popularnym wśród elblążan miejscem weekendowego odpoczynku, a dla lokalnych firm najlepszym miejscem na organizację firmowych imprez integracyjnych. Na Nowej Holandii funkcjonują całoroczne punkty gastronomiczne Grill Bar i Karczma Rybna, w rozpoczynającym się za kilka dni sezonie działają również wiaty oferujące dania polskiej kuchni oraz słodkie desery dla dzieci.
      
       - Pozdrawiając czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl przy okazji Świąt Wielkanocnych razem z Państwem trzymamy kciuki za szybkie przyjście tegorocznej wiosny rozpoczynającej także funkcjonowanie naszego terenu rekreacyjnego. - powiedział Paweł Jabłoński.- Jak zawsze przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych elblążan m.in. plac zabaw i nową wiatę umożliwiającą organizację Kinder Bali. Przez całą wiosnę i lato aż do wczesnej jesieni będzie działać wypożyczalnia sprzętu wodnego z kajakami, łodziami i rowerami wodnymi. Jednym słowem jak co roku zapraszamy do odwiedzin polecając Nową Holandię Państwa pracodawcom na miejsce firmowej imprezy- zakończył menadżer Nowej Holandii.
      
       Zobacz co się zmieniło na Nowej Holandii
       www.nowaholandia.pl 
      
      
                                                        ------------------Reklama-------------------
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama