UWAGA!

Właśnie czytacie 100-tysięczny tekst na portElu!

 
Elbląg, (graf. Andrzej Kraśkiewicz)
(graf. Andrzej Kraśkiewicz)

Inżynier Stefan Karwowski, występując z pacynką w telewizyjnym show w filmie „Motylem jestem, czyli romans 40-latka”, podawał statystki związane z budową Dworca Centralnego w Warszawie. Jeśli chodzi o wykopy stwierdził, że „w dole zmieściłoby się 7 Hoteli Forum, ale na płasko”. My też mamy swój licznik, który wskazał dziś (29 sierpnia) publikację 100-tysięcznego artykułu. Może ktoś z naszych Czytelników pokusi się o zabawne porównanie?

Od 16 lat Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl dostarcza informacji na temat tego, co dzieje się w mieście, w regionie, ale i punktuje ekstra newsy z kraju i zagranicy. W tym czasie opublikowaliśmy blisko 200 mln znaków, co daje 100 tysięcy artykułów. Najlepiej czytają się te umieszczone w dziale „Wiadomości”, ale nasi czytelnicy głosowali również chętnie na „Hit czy kit?” Przykładem może być chociażby dyskutowany temat powstania nowej hali przy ul. Fabrycznej – 68 tys. 175 odsłon czy Hotelu pod Lwem – 65 tys. 150.
       Duże emocje i aktywność internautów wzbudzają, niestety, informacje tragiczne. W czołówce naszych statystyk znalazły się te dotyczące śmiertelnego wypadku w Karczowskich Górnych – 43 tys. 828 odsłon oraz wypadku karetki, do jakiego doszło na ul. 12 Lutego w Elblągu – 42 tys. 825.
       Nasi Czytelnicy chętnie angażują się w tworzenie portElu. Rekordową aktywność wykazali w lipcu 2011 r., gdy nad Elblągiem przeszła ulewa, a naszą skrzynkę mailową zalały fotografie. Liczba odsłon artykułu z fotoreportażem to 51 tys. 538.
       Czytelnicy są również aktywnymi komentatorami naszych artykułów. W rubryce „a moim zdaniem” dotychczas opublikowaliśmy 825 tys. 648 komentarzy, a pierwszy dotyczył tekstu pt. "Przydałby się porządny hipermarket w Elblągu". I to nie dziwi, bo wówczas przedstawiciele firmy Ahold zaprezentowali ostateczny projekt hipermarketu, który miał stanąć (i stanął) w Ogrodach Świerczewskiego (!). Dziś duży sklep takich emocji nie wzbudza, ale przed laty elblążanie bardzo chcieli mieć swoją galerię handlową.
       Siłą naszej gazety są również zdjęcia. Opublikowaliśmy ich dotychczas blisko 80 tys. - przy artykułach, bo trzeba jeszcze dodać te umieszczone w fotoreportażach – ponad 150 tys. sztuk.
       Idąc z duchem czasu postawiliśmy również na publikację materiałów wideo – 851 filmów na youtubie.
       No i prawdziwa potęga, czyli ogłoszenia. Dotychczas na portElu opublikowaliśmy ich ok. 1,3 mln. Do statystyk koniecznie należy dodać również liczbę zarejestrowanych użytkowników, a jest ich 68 tysięcy.
      
       PS. Dziękujemy, że jesteście z nami!
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama