UWAGA!

Wraca rozkład jazdy ZKM sprzed epidemii

 Elbląg, Wraca rozkład jazdy ZKM sprzed epidemii
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Zarząd Komunikacji Miejskiej informuje, że od 11 maja komunikacja miejska będzie funkcjonować według rozkładów jazdy właściwych dla danego dnia tygodnia oraz przywrócone zostanie funkcjonowanie linii nr 18. Funkcjonowanie linii nr 5 pozostaje zawieszone do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na przywrócenie rozkładów na dni robocze na wszystkich liniach, od 11 maja kursy bisowe (obsługiwane przez dwa pojazdy) na liniach nr 11 i 16 nie będą realizowane.

Z uwagi na nadal obowiązujące obostrzenia w publicznym transporcie zbiorowym, ZKM w Elblągu zwraca się z apelem o przestrzeganie wymaganych prawem ograniczeń (limit pasażerów w pojazdach, zachowanie odpowiedniej odległości) oraz nakazów (maseczki). ZKM w Elblągu zachęca również do poszukiwania alternatywnych kursów i połączeń.

Michał Górecki, ZKM w Eblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Zachorowań dużo więcej niż przed wprowadzeniem zakazów, a to wszystko dla wyborów, muszą być i koniec. taka prawda.
 • Sami teraz przyczynią sie do wzrostu zachorowan, Szumowski juz zapowiedzial w wywiadzie ze restrykcje mogą zostać przywrócone i na jesień w związku z zachorowaniami na grypę wirus moze wrócić, wystarczy poczytać artykul z dzisiaj,
 • Prezydent miasta puszcza kolejne linie, aby ZKM było z czego utrzymać. A to tylko zwiększy koszty, póki szkoły zamknięte i większość "zakładów "pracy. Czas na rowery.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  3
  Powiew świeżości z Zawady .(2020-05-06)
 • PO co, pierwsze dwie wypowiedzi pisze jedna i ta sama osoba ??? Nie można jej ująć w jednej ???
 • @?????? - nie, nie PISałem drugiej wypowiedzi
 • Zobaczycie, po 10-maja, czyli po wyborach ogłoszą, że trzeba obostrzenia przywrócić. Wspomnijcie wtedy mnie.
 • Latem powinno się korzystać z rowerów miejskich, dla seniorów zostawić połączenia do szpitala sklepu i na dworzec a do rozkładu najlepiej wrócić po sezonie rowerowym gdy zrobi się chłodno na dworze.
 • O jazz, to po 2 mięs. przestoju pracownicy TE mieli w dni czasu żeby tabor doprowadzić do ludzkich standardów! Piękny prezent od losu. Teraz to będzie jak miło!
 • Licytacja kto co pisze, a liczą się fakty, a fakt jest taki ze żłobki i przddszkola będą otwierane tylko dzieci nie będa tam chodzic, rodzice na zwolnieniach i na oswiadczeniach i final tego żaden, a wirus dalej lata jak latał a lekarze dalej nie przyjmują
 • A kto jest winien wzrostowi zachorowań jak nie my sami. Z jednej strony domagamy się złagodzenia obostrzeń, a z drugiej świadomie, nagminnie są łamane nadal obowiązujące zasady reżimu sanitarnego (maski, odległości). I wciąż te dyskusje i podteksty polityczne. Po co to, gdy jakby nie patrzeć chodzi o zagrożenie naszego życia i zdrowia. Lepiej dbać o zdrowie niż zastanawiać się czy i ile jest w tym polityki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5
  2
  Szanujmy swoje zdrowie innych.(2020-05-06)
 • ZASŁANIAJCIE NOCHALE!!! Ludzie, nie łaźcie po sklepach z odsłoniętymi nochalami! Myślcie o bezpieczeństwie innych. Nie bądźcie samolubami. Możecie kogoś zakazić, kto potem zarazi kogoś bliskiego wam. Może chociaż to przemówi do waszej wyobraźni.
 • @Elblążanin 2020 - Chyba masz coś z głową.
Reklama