UWAGA!

Wystaw się na jarmarku

 
Elbląg, Wystaw się na jarmarku
fot. nadesłana

Pogrzeb Żuru i Śledzia to impreza, którą CSE Światowid już od lat organizuje na tydzień przed Wielkanocą. Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty podczas Wielkanocnego Jarmarku Sztuki Ludowej oraz Kiermaszu Żywności Naturalnej, odbywających się w ramach imprezy mogą się zgłaszać do organizatorów.

W sobotę, 19 marca odbędzie się Pogrzeb Żuru i Śledzia. Wielkanoc 2016, w ramach którego zostanie zorganizowany m.in. Wielkanocny Jarmark Sztuki Ludowej oraz Kiermasz Żywności Naturalnej.
       - Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy chętnych twórców ludowych, galerie, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne bądź osoby indywidualne zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej i tradycyjnej – mówi Agnieszka Tkaczuk z CSE „Światowid”. - Prezentowane przedmioty i wyroby powinny nawiązywać do tradycji i zwyczajów Świąt Wielkanocnych, nie powinny zaś być wytworem masowej produkcji.
       Preferowanymi wyrobami są: ceramika, zabawki, biżuteria, rzeźba, hafty, ozdoby, frywolitki, dekoracje świąteczne, upominki, obrazy, koronka, rysunek na szkle, plecionkarstwo, wyroby z bursztynu, metalu i drewna, pamiątkarstwo itp. oraz produkty żywności naturalnej i tradycyjnej (potrawy wielkanocne, miody, wędliny, pieczywo, nabiał itp.)
       Udział w Jarmarku jest płatny – 25 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 marc. W razie potrzeby termin przyjmowania zgłoszeń zostanie wydłużony. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne w siedzibie CSE „Światowid” przy pl. Jagiellończyka 1 w Elblągu oraz na stronie internetowej.
       Koordynatorem Jarmarku i osobą udzielającą informacji jest Agnieszka Tkaczuk, CSE „Światowid”, Pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, tel. 55 611 20 59, fax. 611 20 60, e-mail: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama