UWAGA!

Z pasji do smaku i zdrowia

 

Czasami chodzi o to, żeby po prostu coś ze sobą zrobić, zmienić swój model żywienia. Innym razem o to, żeby poczuć się, zwłaszcza gdy w grę wchodzi choroba. Jeszcze inaczej jest w przypadku osób bardzo aktywnych, dla których posiłek jest "dodatkowym napędem". Wszystkie te motywacje łączy jeden cel: smaczna, doskonale zbilansowana dieta, oparta na wysokiej jakości produktach. Kukuła Healthy Food oferuje sześć wariantów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz więcej zdjęć. 

Założycielem Kukuła Healthy Food jest Jakub Kukuła, doskonale znający potrzeby osób, którym wyspecjalizowany model odżywiania jest potrzebny. Ze sportem jest związany od najmłodszych lat. Zaczynał jako tenisista stołowy w lidze juniorów w Niemczech, jako nastolatek zainteresował się jednak sportami siłowymi. Jest również wyszkolonym trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał także w prowadzonych przez siebie od 10 lat klubach fitness. Potrzeby żywieniowe osób związanych ze sportem, bądź chcących zwyczajnie zrzucić kilka kilogramów, nie są więc mu obce. Do swojego projektu Kukuła Healthy Food zaprosił grono specjalistów, osób, które mają nie tylko odpowiednią wiedzę na temat żywienia, ale i doświadczenie oraz kwalifikacje.
      
       Razem stworzyli sześć wariantów odżywiania, dostosowanych do różnych potrzeb. Wszystkie warianty łączy to, że posiłki w nich zawarte są bardzo różnorodne, kolorowe, smaczne, zrobione z produktów doskonałej jakości. Kukuła Healthy Food sięga po smaki z całego świata, oferuje niebanalne połączenia, nie ma tu mowy o mdłym i nudnym jedzeniu. A co najważniejsze pilnuje Twoich kalorii, dzięki czemu masz pewność, że odżywiasz się zdrowo.
      
       Dieta Optimal to pięć, zbilansowanych posiłków, które dostarczają odpowiednią ilość składników odżywczych. Pomoże tym, którzy chcą się zdrowo odżywiać, ale nie mają czasu na codzienne gotowanie. Dieta Active skierowana jest do osób aktywnych, uprawiających sport, które potrzebują odpowiedniego wsparcia. Odpowiednio skomponowane posiłki zapewnią energię na treningach i pomogą osiągnąć wyznaczone cele sportowe. Dieta Vege to kolejny wariant oferowany przez Kukuła Healthy Food. Dedykowana jest tym, którzy wykluczyli ze swojego jadłospisu mięso. Bogata w rośliny strączkowe, zdrowe tłuszcze i węglowodany złożone zapewni energię i dobre samopoczucie. Ci, którzy jedzą ryby mogą

 

skorzystać z opcji Vege+Fish. Znajdą tam posiłki bardzo różnorodne, smaczne, pełne łatwo przyswajalnego białka oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, pochodzących z ryb. Dieta Gluten Free sprawdzi się wśród tych osób, które chorują na celiakię albo mają alergię na gluten, skorzystać z niej mogą również i ci, którzy wyeliminowali go ze swojej diety. Oparta jest na bezglutenowych zamiennikach zbóż takich jak nasiona chia, komosa, siemię lniane, amarantus. To spore wyzwanie – ułożyć dietę na podstawie bezglutenowych zamienników tak, aby dostarczała energię oraz wszystkie składniki pokarmowe. Kukuła Healthy Food ma w tym jednak spore doświadczenie, należy do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz korzysta wyłącznie z produktów zawartych w wykazie produktów bezglutenowych tego stowarzyszenia. Nad ułożeniem Diety Tarczycowej czuwał endokrynolog – dr hab. n. med. Dominik Rachoń, prof. nadzw. Wspomoże ona prawidłowe funkcjonowanie tarczycy, załagodzi stany zapalne, typowe objawy niedoczynności takie jak sucha skóra, nieustanne zmęczenie, zatrzymanie wody w organizmie.
       Warto zaznaczyć, że we wszystkich wariantach klient może liczyć na pomoc dietetyków – to oni pomogą wybrać odpowiednią kaloryczność wybranej diety.
      
       Zainteresowany? Zainteresowana? Dowiedz się więcej, sprawdź szczegóły na stronie kukulahealthyfood.pl.
        

                                                                                ---------Art. sponsorowany--------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej