UWAGA!

Zadaj pytanie w sprawie Wschodniej

 Elbląg, (graf. Andrzej Kraśkiewicz)
(graf. Andrzej Kraśkiewicz)

O co chciałabyś/chciałbyś zapytać władze miasta w sprawie budowy ulicy Wschodniej, która ma przebiegać między Górą Chrobrego a Bażantarnią? We wtorek o godz. 15.30 prezydent Elbląga będzie odpowiadał na pytania mieszkańców. A my dzisiaj publikujemy wyniki naszej sondy na temat planowanej inwestycji. 

Urząd Miejski we wtorek, 4 maja o godz. 15.30 organizuje czat wideo dla mieszkańców zainteresowanych tematem budowy ul. Wschodniej. Odbędzie się on na oficjalnym kanale Miasta Elbląg na YouTube. Na pytania będzie odpowiadał prezydent Witold Wróblewski. - Z pewnością będzie on okazją do wyjaśnienia kwestii przebiegu i zakresu planowanej inwestycji. Zachęcamy do uczestnictwa - informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta. 

Półtorej godziny wcześniej w miejscu planowanej inwestycji władze miasta organizują konferencję prasową dla dziennikarzy. Reporterzy portEl.pl będą na miejscu, będziemy ją transmitować na żywo naszym koncie na Facebooku, a relację tekstową zamieścimy następnie na portEl.pl 

 

Od redakcji: Od 26 kwietnia do 3 maja na portEl.pl publikowaliśmy sondę, w której Czytelnicy mogli wyrazić swoje zdanie na temat planowanej przez władze miasta inwestycji. W głosowaniu wzięło udział 351 osób. Wyniki prezentujemy obok.  

Przypomnijmy, że trwa zbiórka podpisów zarówno przeciw budowie ulicy Wschodniej jak i za nią. Organizatorzy pierwszej ankiety zebrali już ponad 2100 podpisów, organizatorzy drugiej (rozpoczętej 2 maja) - 9 podpisów.

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama