UWAGA!

Zadbaj o swoje auto jeszcze przed zimą

 Zadbaj o swoje auto jeszcze przed zimą

Zanim zima zacznie się na dobre, warto poświęcić trochę czasu na odświeżenie i zabezpieczenie lakieru na naszym aucie. Za jakiś czas spadnie śnieg, drogi będą mokre i pełne błota. Żaden samochód nie lubi wilgoci, niskich temperatur i soli sypanej na śliskie drogi. Żeby auto przetrwało sezon zimowy, w jak najlepszym stanie, warto przygotować je już dziś. W naszym mieście profesjonalne usługi w tym zakresie oferuje myjnia samochodowa Gosia. Zobacz więcej zdjęć. 

Zdaniem profesjonalistów pielęgnację auta, zabezpieczającą je przed zimą, należy zacząć od porządnego mycia i jeszcze lepszego woskowania. To ono skutecznie chroni samochód przed matowieniem lakieru oraz niskimi temperaturami. Pielęgnacja lakieru naszego samochodu nie powinna ograniczać się jedynie do wizyt w myjni bezdotykowej lub automatycznej, w przeciwnym razie z czasem będzie on wyglądał coraz mniej atrakcyjnie.
       Najbardziej efektywne i korzystne jest mycie ręczne, z woskowaniem karoserii, najlepiej z użyciem środka z domieszką substancji polerskich.
      
       Na rynku elbląskim takie usługi oferuje ręczna myjnia samochodowa Gosia. To firma z 4-letnim doświadczeniem, obsługująca klientów indywidualnych, a także firmy, instytucje, współpracująca z najlepszymi producentami preparatów do pielęgnacji samochodów. Jednym z najlepszych środków, przygotowujących auto na sezon jesienno – zimowy, jest preparat Tenzon 3 renomowanej marki Tenzi. Jest on przeznaczony do długotrwałego zabezpieczania wszystkich typów lakierów samochodowych na bazie zwiększonej ilości wosku Carnauba i unikalnej formuły Tenzon. Wosk Carnauba jest jednym z najtwardszych wosków naturalnych, tworzy ochronny film, który zabezpiecza lakier karoserii przed wilgocią, korozją, osadzaniem się brudu, solą oraz szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Płynna konsystencja środka pozwala na pokrycie mikrorys oraz odnowę lakieru z wcześniej powstałych uszkodzeń.
      
       Aby maksymalnie ochronić karoserię auta przed wpływem wilgoci polecamy zastosowanie preparatu PC-1 marki Tenzi, zapewniającego superhydrofobowe zabezpieczenie lakieru. Jest to oparty na unikalnych woskach oraz ceramice wosk zabezpieczający oraz nabłyszczający. Wypełnia rysy, maskuje delikatne zadrapania i niedoskonałości lakieru. Nadaje idealny, długotrwały połysk oraz wzmacnia głębię koloru.
      

       Myjnia Gosia oferuje również takie usługi jak:
       - mycie zewnętrzne
       - pranie tapicerki
       - kompleksowe sprzątanie wnętrza
       - impregnacja skórzanej tapicerki
       - zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczno-kwarcową
       - odkamienianie szyb
       - czyszczenie elementów chromoniklowych
       - czyszczenie felg i opon
      
       Myjnia Gosia, z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 2 bud. 28/1 zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17 oraz w soboty, od godz. 8 do 14.
       Rezerwacja telefoniczna pod nr 536 811 111 do godz. 22.
      
      
--------Art. sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie