UWAGA!

Zaprojektuj logo i wygraj 750 złotych

Centrum kultury Światowid zaprasza wszystkich twórczych elblążan do wzięcia udziału w konkursie na logo Mistrzostw Świata Formacji Standardowych, które odbędą się w 2010 roku w Elblągu. Na zwycięzcę czeka 750 złotych oraz zaproszenie na Mistrzostwa. Projekty należy przysyłać do 30 kwietnia 2009 roku.

Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych są drużynowym turniejem tańca, w którym udział biorą najlepsze na świecie zespoły tańczące tańce standardowe. Są to formacje, które w swoich krajach zdobyły tytuł mistrza lub wicemistrza kraju.
     Formacja składa się z sześciu do ośmiu par, które podczas sześciominutowego układu muszą zaprezentować przed międzynarodową komisją sędziowską pięć tańców standardowych. Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych odbędą się w Elblągu 23 października 2010 roku. Po raz trzeci organizatorem tego przedsięwzięcia będzie Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid w Elblągu. Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Międzynarodowej Federacji Tańca Sportowego (IDSF).
     
     Dla kogo konkurs?
     Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do twórców, studentów, uczniów szkół artystycznych, artystów plastyków oraz osób amatorsko zajmujących się działalnością plastyczną.
     
     Cele konkursu
     Celem konkursu jest popularyzacja tańca i promocji miasta Elbląga poprzez wyłonienie najlepszego znaku identyfikacji graficznej Mistrzostw Świata Formacji Standardowych.
     Przeznaczenie znaku: do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych itp. Znak ten (logo) będzie wykorzystywany na plakatach, papierze firmowym oraz innych drukach wydawanych przez Światowid, a związanych z organizacją Mistrzostw Świata Formacji Standardowych.
     
     Technika wykonania logo
     Każdy twórca może przysłać na konkurs dowolną ilość własnoręcznie wykonanych projektów logo Mistrzostw Świata Formacji Standardowych. Projekty należy wykonać specjalnie na ten konkurs - nie mogą one być nigdzie wcześniej prezentowane.
     Projekty mogą być wykonane w dowolnej technice graficznej. Nie ma wymagań, co do kształtu, kolorów i rodzaju czcionki użytych w logo.
     
     Termin nadsyłania prac i wymagania konkursowe
     Projekty należy opisać na odwrocie następującymi danymi: imię i nazwisko autora, informacje o technice wykonania. Nadesłane na konkurs projekty powinny znajdować się w kopertach z napisem: „Konkurs na Logo Mistrzostw Świata Formacji Standardowych".
     Do projektów należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia. Prace bez karty zgłoszenia nie będą oceniane przez jury.
     Projekty należy nadsyłać do 30 kwietnia 2009 roku na adres: Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid, Pl. K. Jagiellończyka 82-300 Elbląg
     
     UWAGA: projekty przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane przez jury.
     Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zaginięcie lub uszkodzenie projektu powstałe w czasie przesyłki.
     
     Kryteria oceny prac
     Oceny prac i podziału nagród dokona powołane przez organizatora komisja konkursowa.
     Nadesłane prace oceniane będą według następujących kryteriów:
     a) Wartości projektowe: oddanie charakteru imprezy, jaką są Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych, oryginalność;
     b) Wartości marketingowe: wywoływanie pozytywnych skojarzeń, łatwość rozpoznania i zapamiętania.
     
     Nadesłane projekty nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora pozostając do jego dyspozycji z prawem do bezpłatnego rozpowszechniania.
     
     Nagrody i wyróżnienia
     Główną nagrodą jest kwota pieniężna w wysokości 750 zł, komplet materiałów promocyjnych dotyczących organizacji Mistrzostw Świata Formacji Standardowych oraz jedno podwójne zaproszenie do stolika na Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych w Elblągu.
     Organizatorzy przyznają także trzy wyróżnienia w postaci po jednym podwójnym zaproszeniu na trybuny Mistrzostw Świata Formacji Standardowych w Elblągu.
     
     Wyniki konkursu
     Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 maja 2009 r. na stronie internetowej CKiWM Światowid wraz z reprodukcjami nagrodzonych prac oraz w lokalnych i regionalnych mediach. Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową, telefonicznie lub pocztą. Ponadto prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej.
     
     Szczegółowy Regulamin Konkursu oraz Formularz Zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • a moim zdaniem : " Nadesłane projekty nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora pozostając do jego dyspozycji z prawem do bezpłatnego rozpowszechniania. " - to lipa
 • pozbieraja wszystko a na koniec ich grafik posklada ciekawsze projekty w jeden a oni uniewaznia konkurs; -)
 • Za 750 zł to ja wam mogę kreskę namalować
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Walerian(2009-02-05)
 • Fajny sposob na oszczednosci - kazda firma reklamowa bierze jakies 10 razy wiecej:-) I najczesciej drugie tyle za sprzedaz praw autorskich! Powodzenia w szukaniu frajerow:-))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Plastyk(2009-02-05)
 • Po pierwsze: przejęcie przez organizatorów praw autorskich do projektu powinno dotyczyć jedynie zwycięzców - to chyba oczywiste; Po drugie - interesujące, kto będzie zasiadał w jury konkursu?
 • w 100% zgadzam się z wcześniej komentującymi osobami. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  oskarekk(2009-02-05)
 • a ja tam cos narysuje i sprobuje, a nuz sie uda, miec a nie miec 750 to roznica
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kleofas(2009-02-05)
 • TOTALNE ośmieszenie się. Ten kto formułował konkurs pomyślał, że to będzie reklama a jest antyreklamą. Jak można dawać nagrodę, która jest poniżej kosztów produkcji? Rozumiem, że ktoś naoglądał się logo na allegro za 50zł i stąd ta kwota. .. ale bez przesady. Jeszcze zaznaczenie o dowolnej formie wykonania logo. A potem biedny grafik będzie się musiał męczyć aby jakimś cudem zrobić z tego banery/plakaty itp. ..
 • ojjj ludziska, zawsze musicie narzekać!!! nic wam sie w zyciu nie podoba, wszystko jest beeee i złe!!! Jesli ktos lubi rysowac, to dla niego jest to chyba przyjemnosc!!! Wiecej optymizmu!!! Ja rowniez cos wymysle, niekoniecznie dla kasy, ale byloby super zobaczyc wlasny projekt jako logo; )))))
Reklama