UWAGA!

Kim jest ten mężczyzna?

 Elbląg, Kim jest ten mężczyzna?
fot. policja

Policjanci z elbląskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwem kradzieży paliwa. Sprawca na terenie dwóch stacji zatankował benzynę, nie zapłacił za nią i odjechał.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce 30 grudnia 2019 roku około godz. 11.10. Na stację paliw Orlen przy ul. Królewieckiej 144 podjechał pojazd ford focus koloru białego o numerze rej. HE 1Q999. Kierujący pojazdem zatankował paliwo o wartości 257 zł i odjechał nie płacąc.

  Elbląg, Kim jest ten mężczyzna?
fot. policja


       Do drugiego zdarzenia doszło 5 stycznia około godz. 4.40 na terenie stacji paliw Lotos w Elblągu przy ulicy Teatralnej 1. Mężczyzna tankując pojazd ford focus kol. białego o numerze rej. HE 1Q999 nie zapłacił 252 zł za paliwo i odjechał.
       Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu danych mężczyzny widocznego na zdjęciach z monitoringu stacji. Informacje można przekazywać do KMP w Elblągu pod nr tel. 55 230 16 24, 55 230 16 28 lub mailowo na adres: (policja@elblag.ol.policja.gov.pl). Zapewniamy całkowitą anonimowość.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama