UWAGA!

Kradli emblematy aut, ich łupy przejęli policjanci

 
Elbląg, Kradli emblematy aut, ich łupy przejęli policjanci
Fot. KMP w Elblągu

Policjanci z prewencji interweniowali na ul. Wojska Polskiego. To tam jeden z mieszkańców spłoszył dwóch mężczyzn, którzy zdejmowali firmowy emblemat z zaparkowanego auta. Uciekający złodzieje zostawili torbę, w której znajdowało się kilkanaście podobnych emblematów. Pakunek ten przejęli policjanci.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 22.20, dzień przed sylwestrową nocą na ul. Wojska Polskiego w Elblągu. Tam 46- letni mężczyzna zauważył jak dwóch sprawców odczepia z zaparkowanego auta firmowy znaczek. Zwrócił im uwagę i spłoszył ich. Miedzy nimi doszło nawet do krótkiej szarpaniny. Na miejsce wezwano policję, a obaj sprawcy uciekli. Świadkowie widzieli jak odjechali zaparkowanym nieopodal mercedesem. Mężczyźni porzucili na miejscu foliową torbę, w której znajdowały się inne emblematy volkswagena. To właśnie ten pakunek przejęli i zabezpieczyli policjanci.
       W tej chwili w sprawie prowadzone jest dochodzenie. Osoby, którym skradziono taki firmowy znaczek z auta przed 31 grudnia, proszone są o kontakt z policjantką prowadzącą sprawę pod nr tel 55 230 16 30. A także odbiór odzyskanego mienia w KMP przy ul. Tysiąclecia 3.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama