UWAGA!

Kryminalni zatrzymali podejrzanego o pobicie w dyskotece

 
Elbląg, Kryminalni zatrzymali podejrzanego o pobicie w dyskotece
fot. nadesłana

Wczoraj (2 listopada) policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o uszkodzenie ciała 23-letniego mieszkańca Gdyni. Zatrzymany Dawid K. w przeszłości był karany również za uszkodzenie ciała. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Zatrzymanie podejrzanego było możliwe dzięki współpracy policji z przedstawicielami klubu, w którym doszło do feralnego zdarzenia, jak również dziennikarzy i mieszkańców Elbląga, którzy włączyli się w działania policji.
       Przypominamy, sytuacja miała miejsce 23 sierpnia 2015 r. około godziny 4 nad ranem. Na nagraniach monitoringu, które poprzez media zostały udostępnione opinii publicznej, widać młodego mężczyznę, który bije pięściami i kopie po twarzy swoja ofiarę. Pokrzywdzonym okazał się 23-letni mieszkaniec Gdyni, który bawił się tam ze swoja dziewczyną. Po publikacji nagrań już po godzinie mieliśmy pewne ustalenia, które wskazywały właśnie na 27-letniego Dawida K. (mieszkańca woj. pomorskiego). Wczoraj (2 listopada) rano został zatrzymany w zakładzie pracy na terenie Gronowa Górnego. Nie był specjalnie zaskoczony. Wiedział, że jest poszukiwany i powiedział policjantom, że sam chciał się zgłosić. W trakcie wyjaśnień przyznał się do uszkodzenia ciała. Nie potrafił jednak racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. W policyjnej bazie danych figurował wcześniej jako sprawca podobnego przestępstwa, którego dopuścił się kilka lat wcześniej. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
       Wszystkim osobom, które swoją informacją przyczyniły się do zatrzymania sprawcy, dziękujemy.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Dziwne, że pracodawca zakładu pracy w Gronowie Górnym zatrudnił kogoś, kto był karany i figurował jako przestępca w bazie danych. Do czego to dochodzi, że taki oprawca może pracować i potencjalnie zagrażać innym w miejscu pracy i to dzięki pracodawcy, który nie zrobi rozeznania i zatrudnia do swojego zakładu. Szok!
 • Szkoda, że nagranie z monitoringu nie zostało od razu opublikowane. Oszczędziłoby nerwom i zdrowiu poszkodowanemu. Tyle czasu 23 sierpnia -2 listopada 2015 czas ujęcia przestępcy. Ale w końcu udało się!
 • Cieszę się że go mają. Jednak żałuję, że sądzeniem tego bandziora zajmie się sąd w Elblągu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  0
  zsssypt(2015-11-03)
 • Dwa miesiące na odtworzenie nagrania z monitoringu. To nie czarne skrzynki. .
 • Żyjemy w kraju gdzie za dowód na to że jesteś nie karany musisz zapłacić - rzadko kiedy można prosić nie pracującą osobę o taki wydatek. Dodatkowo powiem, że w tym kraju młodzież ma nasrane w papierach za skręta, przyklejając etykietę narkomana.
 • Tylko do 5 lat !!! przynajmniej + 10= 15 lat, przecież to recydywista !!! Naprawdę nie rozumiem tych tak łagodnych kar dla ludzi zachowujących się w sposób zagrażającym życiu innych.
 • myślę, że powinien on zaprzyjażnić się z lokówka i żelazkiem. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  Kat.Na.Idiotów(2015-11-03)
 • – Kluczowa dla sprawy jest wypowiedź prezydenta Islandii, który w kontekście kryzysu wywołanego przez banki powiedział, że oni z bankierami nie będą się patyczkować. Widzimy, że taki mały kraj może być wzorem dla świata, a postrachem dla wielkich banków i sektora bankowości. Praprzyczyną kryzysu w 2008 r. był szaleńczy pęd bankierów do nieuczciwych zysków i nieliczenie się z ryzykiem. Dobrze by było, żeby rządzący tym światem nie myśleli o tworzeniu nowego porządku poprzez kolonizację umysłów i naszych portfeli, a zaczęli opracowywać rozwiązania etycznego i racjonalnego funkcjonowania banków. Niestety poza Islandią nie znajdziemy pozytywnych przykładów. Polska nie jest wzorem dla innych. To nie jest tak, że nasz sektor działa sprawnie, uczciwie i profesjonalnie, on wymaga wielu zmian. Ale skoro udało się w Islandii, to dlaczego ma się nie udać u nas?
 • 15? no co ty tyle sie dostaje za 3 morderstwa i gwałty. Takie rzeczy tylko w POlsce !
 • ty z anonimie z tymi bankami coś się z choinki urwał, że napierniczasz klapą na forach nie na temat
 • U Niemców dostałby jeszcze z 50 tyś euro kary. .
 • A moim zdaniem pan prokurator weźmie w łapę i nie dopatrzy się czynu karalnego, a jedynie wybryku chuligańskiego. I za jakiś czas będziemy mieli powtórkę sytuacji
Reklama