[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Od wyroku do wyroku

 
Elbląg, Od wyroku do wyroku
(fot. archiwum portEl.pl)

Współwydawca jednego z portali internetowych po raz kolejny został skazany przez sąd. Tym razem za pomówienie dyrektora jednego z domów brokerskich. Sprawa przed sądem toczyła się półtora roku, właśnie zapadł nieprawomocny wyrok.

Sebastian B.-K., współwydawca jednego z elbląskich portali internetowych, został oskarżony o to, że 23 kwietnia 2013 roku w artykule „Czy firma Negocjator była „jedyną słuszną” dla Grzegorza Nowaczyka” pomówił Sławomira Bajczyka, dyrektora firmy, twierdząc, że „prezydent miasta musiał dać zarobić za wszelką cenę zaprzyjaźnionym firmom takim jak Negocjator”. Sąd uznał, że takie twierdzenia są nieprawdziwe i mogą narazić właściciela firmy na utratę zaufania publicznego.
       Sąd Rejonowy w Elblągu na posiedzeniu 13 listopada skazał Sebastiana B.K. na karę grzywny w wysokości 1500 zł, zwrot kosztów procesu (450 zł). Wyrok nie jest prawomocny, obu stronom przysługuje odwołanie.
       - Założyłem temu panu sprawę karną z powództwa prywatnego, trwała aż półtora roku, bo sąd musiał przesłuchać wielu świadków. Po uprawomocnieniu się wyroku wytoczę mu także proces cywilny, domagając się zapłaty na cele społeczne – poinformował nas Sławomir Bajczyk, dyrektor Domu Brokerskiego „Negocjator”.
       To kolejny skazujący wyrok na koncie Sebastiana B.-K. Współwydawca jednego z elbląskich portali internetowych ma już wyroki za zniesławienie, groźby karalne, naruszanie praw pracowników, składanie fałszywych zeznań oraz prowadzenie zbiórki na chorego chłopca bez wymaganych zezwoleń.
      
      
AZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama