UWAGA!

Zabójstwo na przepustce

15-letni mieszkaniec Pasłęka zabił 77-letnią mieszkankę tego miasta. Chłopak został już zatrzymany.

Zwłoki Jadwigi A. znaleziono w jej mieszkaniu przy ul. Ogrodowej w Pasłęku. Policję powiadomili zaniepokojeni sąsiedzi kobiety, którzy nie widzieli jej od kilku dni. Jadwiga A. miała liczne obrażenia twarzy i głowy zadane prawdopodobnie pięściami lub tępym narzędziem. Według policji motywem zbrodni był rabunek. W mieszkaniu znaleziono ślady przeszukiwania szuflad i szaf.
     Zabójcą okazał się 15-letni pasłęczanin, który przebywał na przepustce z malborskiego zakładu poprawczego. Od 12 roku życia był notowany przez policję za kradzieże i włamania. Chłopak przyznał się do winy. Stanie teraz przed elbląskim sądem ds. rodziny i nieletnich.
     To drugie zabójstwo dokonane przez nieletniego, do którego doszło okolicach Elbląga w bieżącym miesiącu. 10 sierpnia we Fromborku 16-letni wychowanek tamtejszego domu dziecka zasztyletował swojego ośmioletniego kolegę.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A P E L DO D Z I E C I (i nie tylko). CO WY ROBICIE!?!?!??? Zastanówcie się nad swoimi czynami, zanim będzie za późno. Dość już rozbojów i przemocy!!!! W jakim świecie my żyjemy? Co będzie dalej?
 • za taki czn nalezy sie czapa bez wzgledu na wiek
 • Iwona skieruj swoj apel do rodzicow,a nie do dzieci oni powinni rowniez ponosic kare to moze wtedy pilnowaliby swoje perelki!
 • On ma dopiero 15 lat i jak widać spory dorobek kryminalny,ile przestępstw musi jeszcze popełnić żeby dostać wyrok na który zasługuje w tej chwili?
 • ktoś kto dał temu degeneratowi przepustkę powinien również ponieść konsekwencje!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mecenas(2003-08-29)
 • Szanowny Redaktorze podpisujący się inicjałami OP czasami warto zwerfikować wiadomości które podaje się w pisanym przez siebie artykule, bowiem zakład poprawczy w Malborku nie istnieje od początku lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, więc skąd ta fantazja ?. Fakt faktem jest to wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, a do takowych trafiają osoby na podstawie postanowień sądu rodzinnego za popełnione czyny karalne, a nie za przestępstwa jak się to tu sugeruje. Mamy więc przykład na to jak rodzi się plotka. MACIE WSZYSCY RACJĘ, ŻE ODEBRANIE ŻYCIA INNEJ OSOBIE JEST RZECZĄ STRASZNĄ I MUSI TAKA OSOBA PONIEŚĆ KARĘ i obym się nie mylił, będzie to umieszczenie właśnie w zakładzie poprawczym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  realista(2003-08-29)
 • jakie perelki iwona,raczej potwory!!!
 • a ja go pamietam, taki fajny chłopak był i mało pił ... CO ZA ŚWIAT, DO DUPU Z TYM WSZYSTKIM
 • ala - jeśli przeczytasz uważniej co napisałam powyżej, to dostrzeżesz, że nie tylko do dzieci kierowałam swój apel.
 • do ble - chyba nie o mnie ci chodzi...coś poplątałeś?
Reklama