UWAGA!

Zatrzymany z zarzutem potrójnego morderstwa

 
Elbląg, 32-letni obywatel Rosji, oskarżony o potrójne zabójstwo został zatrzymany w Elblągu i przewieziony do Gdańska
32-letni obywatel Rosji, oskarżony o potrójne zabójstwo został zatrzymany w Elblągu i przewieziony do Gdańska (fot. KWP Gdańsk)

Jak poinformowało Radio Zet, policja zatrzymała w Elblągu mężczyznę mogącego mieć związek z potrójnym morderstwem w Gdańsku. Do zatrzymania doszło wczoraj (15 marca) o godz. 21.40.

Z informacji przekazanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku wynika, że ok. godz. 22 na jednym z elbląskich osiedli policjanci z Gdańska wraz z funkcjonariuszami Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego z Gdańska zatrzymali 32-letniego Samira S., obywatela Rosji, podejrzanego o dokonanie zabójstwa trzyosobowej rodziny. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony i nie stawiał oporu.
       Policjanci przeszukali mieszkanie zatrzymanego, znajdując tam m.in. broń i rzeczy pochodzące z miejsca zabójstwa.

 


       Najprawdopodobniej motywem zabójstwa był motyw rabunkowy. Mężczyzna był już spakowany, gdyż szykował się do wyjazdu z Polski.
       Dziś (16 marca) o godz. 11.45 fakt zatrzymania potwierdziła na antenie TVN 24 Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku. Prokuratura nie wyklucza też, że wkrótce dojdzie do kolejnych zatrzymań.
       Przypomnijmy, chodzi o potrójne morderstwo dwojga trzydziestolatków i półtorarocznego dziecka, do którego doszło w czwartek 14 marca w Gdańsku przy ul. Długiej.
       Obecnie trwa jeszcze przesłuchanie zatrzymanego.
      
       Wieczorem stacja TVN24 poinformowała, że "Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku postawiła w sobotę wieczorem zarzut zabójstwa trzyosobowej rodziny 32-letniemu obywatelowi Rosji. Najprawdopodobniej motywem zabójstwa był rabunek. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. (...) Wbrew wcześniejszym informacjom policji, Samir S. nie przyznał się do winy. W najbliższym czasie ma zapaść decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu.". Mężczyźnie grozi dożywocie.
      

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama