UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wiceprezydent Nowak w sprawie ciepła

 
Elbląg, Wiceprezydent Nowak w sprawie ciepła
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Po publikacji artykułów „Ciepłownicza saga” i „Nie ma przełomu w sprawie ciepła” do naszej redakcji wpłynęło sprostowanie od Janusz Nowaka, wiceprezydenta Elbląga, którego treść poniżej publikujemy.

W nawiązaniu do poniższych artykułów „Ciepłownicza saga (opinia nadesłana)" i „Nie ma przełomu w sprawie ciepła” wnoszę o umieszczenie sprostowania:

1. Dysponowałem i dysponuję upoważnieniem Prezydenta do prowadzenia rozmów i to jasno zakomunikowałem partnerom podczas spotkania.  Prezydent nie godzi się na kontynuowanie rozmów, które nie wnoszą niczego nowego do sprawy. Nadal oczekujemy na przedstawienie, zapowiadanego przez EKO, docelowego modelu zaopatrzenia miasta w ciepło. To będzie podstawą do wznowienia rozmów.

2. Oczekujemy kolejnego spotkania z URE, o co wystąpił EPEC.

3. Działając w interesie mieszkańców dążymy do trwałego rozwiązania tej sytuacji. Przyjęte rozwiązania nie mogą stanowić dodatkowego obciążenia kosztami mieszkańców przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłości dostaw ciepła w najbliższych sezonach grzewczych.

 

Janusz Nowak, wiceprezydent Elbląga

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • "Prezydent nie godzi się na kontynuowanie rozmów, które nie wnoszą niczego nowego do sprawy. "to samo mozna powiedziec o czytaniu artykułów które nie wnoszą niczego nowego do sprawy. Za tydzien znowu napiszecie ze nic nie ustalono.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  40 1
  (2020-01-24)
 • prawda :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  15 0
  (2020-01-24)
 • Do zimy niedaleko. Cisnąć dziada do końca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24 1
  hd(2020-01-24)
 • i czym tu się chwalić? I tak skończy się tym, że EKO będzie dostarczać ciepło. Po co te wszystkie gierki z budową ciepłowni. Na pewno nie w Elblągu i nie ten Prezydent. Przecież nikt inny nie kupi EKO i obie strony są monopolistami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24 6
  ciepłolubny mors(2020-01-24)
 • I tak dążą piąty rok. Chyba nie zdążą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  23 2
  Ale odlot(2020-01-24)
 • Brawo i to jest odpowiedz! Gdyby tak reagowali ci ubezwłasnowolnieni na umyśle członkowie PO w kadencji 2010-13 do Referendum nigdy by nie doszło! No ale przecież doktorek z Olsztyna im inaczej doradził. .. robimy swoje, tak jakby publikacji nie było. .. .. ciekawa ile taka ekspertyza kosztowała i kto za nią zapłacił może ktoś odpowie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 8
  Kat_Na_Idiotów(2020-01-24)
 • O ile mi wiadomo to EKO wypowiedziało umowę, a teraz p. Nowak czeka na co ? na zbawienie ? Przecież EKO to firma prywatna !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27 4
  wredny_typ(2020-01-24)
 • widzę tu nieścisłość, brakuje mi podania liczy lat obrazującej czas wysiłków i napinek mięśni prezydenta aby ludziom żyło się ciepło, jeśli się nie mylę to już ze 20 lat trwa ten wytężony trud, a na marginesie Panie Nowak co z oczyszczalnią ścirków? to ten już prawie saga rodem z Arlekina się robi,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20 2
  napinac(2020-01-24)
 • prezydent to ojciec nasz najlepszy,w trudzie i znoju pracuje aby radośni byli ludzie, aby mieli ciepło i aby im na łeb nie ciekło, a jeszcze co niektorzy wbijają mu od tyłu szpilki, to nie ludzie , to wilki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19 4
  Murem za Wróblewskim(2020-01-24)
 • Chyba trochę za późno imć panie Nowak? Co żeście robili przez tyle lat rządów obecnej władzy? Pan to żeś prawie "swojego"gabinetu nie opuszczał, chyba że się mylę?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30 2
  (2020-01-24)
 • KIEDY REFERENDUM w Elblągu ,bo w olsztynie już podpisy zbierają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  32 2
  (2020-01-24)
 • bzdury pan piszesz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  15 0
  Sławek z ec(2020-01-24)
Reklama