UWAGA!

Ona wygrała wejściówkę na wieczór taneczny!

 Elbląg, Ona wygrała wejściówkę na wieczór taneczny!

Wieczór taneczny poświęcony salsie z bachatowym zastrzykiem to trzy godzinne, fantastyczne warsztaty z Jakubem Sajko wypełnione tańcem, muzyką, uśmiechem, pozytywną energią i zabawą! Spotkanie odbędzie się w sobotę (9 kwietnia) a my mamy do rozdania wejściówki!

Salsa to mieszanka różnych stylów muzycznych i tanecznych. Ma wiele odmian, ciągle ewoluuje. Muzyka wyzwala różne emocje i nastrój. Na naszych warsztatach wzbogacimy salsę o inne, nowe elementy - charakterystyczne dla bachaty. Będą zatem figury, będzie feeling bachaty, wszystko do muzyki jeszcze bardziej sensualnej niż zwykle. Więcej o wydarzeniu pisaliśmy w tym artykule.

 

Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na wieczór taneczny! Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Za co lubisz bachatę?

 

Na wiadomości czekamy do środy (6 kwietnia), do godziny 12:00. Odpowiedzi przesyłać prosimy na adres konkurs@portel.pl, w tytule wpisując "bachata". Autor najciekawszej odpowiedzi wygra podwójną wejściówkę na warsztaty.

 

Konkurs wygrała Zuzanna Machała. Gratulujemy! Zaproszenie czeka do odbioru w redakcji

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama