UWAGA!

Oni wygrali bilety na koncert Kultu

 Elbląg, Oni wygrali bilety na koncert Kultu

Kult po latach wraca do Elbląga, zagra tu już 21 października, a my mieliśmy okazję porozmawiać z liderem legendarnego zespołu, Kazikiem Staszewskim. O muzyce i koncertach, ale też o wspomnieniach, także tych związanych z Elblągiem, czy... o serialach. Wywiad przeczytacie w tym artykule.

Okazja do posłuchania na żywo zespołu jest szczególna, bo w tym roku przypada 40-lecie działalności grupy. Od 1982 roku zespół budował swój status i popularność. Począwszy od pierwszych koncertów w klubach studenckich w latach 80. do największych sal koncertowych w XXI wieku. Zaangażowane społecznie teksty Kazika Staszewskiego wielokrotnie wzbudzały kontrowersje i dyskusje medialne, ale nieustająca od wielu lat popularność Kultu opiera się również na świetnej muzyce. Odpowiada za nią 10-osobowy skład zespołu zawierający pełną sekcję dętą.

 

UWAGA KONKURS! Dla naszych Czytelników mamy do wygrania w konkursie 8 biletów na koncert Kultu. Otrzymają je osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie: „Który tekst z repertuaru zespołu Kult najbardziej do mnie przemawia i dlaczego?”. Na odpowiedzi mailowe czekamy do 19 października pod adresem konkurs@portEl.pl.

 

Rozwiązanie konkursu: bilety na koncert Kultu wygrywa Zbigniew Opalewski, Seweryn Gibas, Anna Kowalska, Andrzej Witów, Agnieszka Goździejewicz, Paweł Domżał, Piotr Golder oraz Iwona Urbanowicz. Dziękujemy wszystkim za liczne zgłoszenia w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy wygranej! Bilety są do odebrania w redakcji portEl.pl przy ulicy 1-go Maja do piątku w godz. 8:30-16:30.

 

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

red.

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama