UWAGA!

Oni wygrali pączki w Tłusty Czwartek!

 (fot MS)
(fot MS)

Tłusty Czwartek, przypadający 16 lutego, jest po to, by osłodzić sobie życie. W tym roku ponownie rozdamy naszym Czytelnikom przepyszne, słodkie pączki od Ciastkarni "U Wołka". Co zrobić, by je wygrać?

Aby mieć szansę na nagrodę w postaci ładnie opakowanego zestawu pączków, wystarczy wysłać na adres konkurs@portEl.pl swoje imię i nazwisko, numer telefonu (ułatwi nam kontakt) oraz odpowiedź na pytanie "Co robić, by życie miało lepszy smaczek"? Prosimy też o wpisanie w tytule maila hasła "pączek".

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami pączków od ciastkarni "U Wołka"! Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 16 lutego, do godz. 10. Powodzenia!

Zestawy pączków za najciekawsze odpowiedzi wygrali: Ewa Mikucka, Beata Borc, Daniel Cudzewski, Beata Józefów, Bartłomiej Bujnik i Jarosław Wojtowicz. Zapraszamy do redakcji portElu (ul. 1 Maja 1c) po odbiór słodkich nagród. Czekamy w czwartek do godz. 16.30!

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

 

--- autopromocja ---


Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie