UWAGA!

Sprawdź kto wygrał wejściówkę na seans w kinie samochodowym

 Elbląg, Sprawdź kto wygrał wejściówkę na seans w kinie samochodowym
fot. arch. Kina Światowid

Przed nami drugi seans kina samochodowego w Kinie Światowid. Przyjeżdżamy samochodami, spotykamy się na Placu Jagiellończyka, film wyświetlany będzie na dużym ekranie! Zapraszamy w sobotę 29 sierpnia. Początek o 21:00. Kto tym razem wygrał wejściówki?

Seans oglądamy w ramach programu "Kolej na kino". Wakacyjnego cyklu projekcji plenerowych Kina Światowid. Rozpoczynaliśmy od seansów przy dworcach kolejowych w regionie, potem gościliśmy w elbląskich parkach, a teraz czas na Plac Jagiellończyka i kino samochodowe. Podczas drugiego spotkania widzowie obejrzą polską komedię "(Nie)znajomi". To wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. Wszystkich zmotoryzowanych miłośników Kina zapraszamy już do kupowania biletów. Można to zrobić on-line

Kino Samochodowe, termin | sobota, 29 sierpnia, start seansu | 21:00, miejsce | plac Kazimierza Jagiellończyka, Bilety | 20 zł/samochód. Wejściówki wygrali: Alicja Grzywińska i Agnieszka Soboczyńska. Wejściówki do odebrania przed seansem. 

oprac.daw

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama