UWAGA!

Sprawdź, kto wygrał wejściówki do muzeum gier arcade

 Elbląg, Sprawdź, kto wygrał wejściówki do muzeum gier arcade
Fot. Andrzej Krawczyński

Kolejny miesiąc, kolejny konkurs z Arcade Classics Muzeum, który realizujemy w ramach cyklu "Co jest grane?". W najnowszym odcinku pisaliśmy o Sonicu, kultowej maskotce Segi, a w naszym konkursie do wygrania były dwie podwójne wejściówki do muzeum pełnego gier arcade przy ul. Wyczółkowskiego. Sprawdź kto je wygrał!

Kolejny konkurs w ramach cyklu "Co jest grane?" zakończony! W tym miesiącu pytaliśmy: Kto powinien być maskotką gier wideo produkowanych w Polsce i dlaczego?

 

Artykuł dotyczący konkursu znajdziemy tutaj.

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU: podwójne wejściówki do muzeum gier arcade a także gadżety i pisma związane z grami wygrywają Monika Bylińska oraz Emilia Rama. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia a zwycięzcom gratulujemy wygranej! Po więcej nagród zapraszamy do działu konkursy.

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl.

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama