UWAGA!

Sprawdź, kto wygrał wejściówki do muzeum gier arcade

 Elbląg, Sprawdź, kto wygrał wejściówki do muzeum gier arcade
Fot. Andrzej Krawczyński

Kolejny miesiąc, kolejny konkurs z Arcade Classics Muzeum, który realizujemy w ramach cyklu "Co jest grane?". W najnowszym odcinku pisaliśmy o Sonicu, kultowej maskotce Segi, a w naszym konkursie do wygrania były dwie podwójne wejściówki do muzeum pełnego gier arcade przy ul. Wyczółkowskiego. Sprawdź kto je wygrał!

Kolejny konkurs w ramach cyklu "Co jest grane?" zakończony! W tym miesiącu pytaliśmy: Kto powinien być maskotką gier wideo produkowanych w Polsce i dlaczego?

 

Artykuł dotyczący konkursu znajdziemy tutaj.

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU: podwójne wejściówki do muzeum gier arcade a także gadżety i pisma związane z grami wygrywają Monika Bylińska oraz Emilia Rama. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia a zwycięzcom gratulujemy wygranej! Po więcej nagród zapraszamy do działu konkursy.

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama