UWAGA!

Apteka u Sąsiadów

Elbląg, plakat nadesłany
plakat nadesłany

W sobotę, 26 grudnia u Sąsiadów zagra Apteka. Zespół gra dwugodzinny materiał zawierający utwory ze wszystkich dotychczas wydanych płyt oraz utwory premierowe.

Apteka – polski zespół rockowy. Powstał w 1983 roku w Gdyni z inicjatywy Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego. Początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia, stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków („Synteza”, „AAA…”, „Big Noise”, „Narkotyki”, „Live’92”, „Urojone całe miasto”, „Menda”, „Spirala”) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych.
       Zespół od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym.
       Apteka to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość – o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo. Zespół gra dwugodzinny materiał zawierający utwory ze wszystkich dotychczas wydanych płyt oraz utwory premierowe.
       Jędrzej „Kodym” Kodymowski: „Zespół grupa, środowisko związane z nazwą „Apteka” to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia. Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema (…)
      
       Apteka, 26 grudnia o godz. 20, Pub Sąsiedzi ul. 1 Maja 48.
       Bilety po 25 i 35 zł.
       Przedsprzedaż www.biletomat.pl/koncerty/apteka-2696/
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Przedsprzedaż również na miejscu w lokalu. Zapraszamy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Sąsiedzi(2015-12-23)
 • Zarówno Sąsiedzi, jak i Mjazzga są za male na tego typu koncerty, warto poszukać trzeciego miejsca klubowego na koncerty rockowe, coś pośredniego miedzy tymi dwoma, a dawnymi Kazamatami. Przez brak takiego miejsca omija nas wiele fajnych koncertów.
 • dla mnie rewelacja, ale czemu w tak małym klubie, Jolo obiecywało koncerty, czemu nie takie ?
 • Koncerty klubowe są najlepsze, fajnie ze w końcu coś sie dzieje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Krzys19873(2015-12-24)
 • Nasze zdanie i myślę, że również takie samo ma Mjazzga. Przyjdźcie, poczujcie klimat takiego koncertu, gdzie można stanąć metr od wykonawcy, po koncercie usiąść przy jednym stole i porozmawiać. Tego nigdzie indziej nie znajdziecie jak na koncertach w małych klubach. A co do wielkości klubu to właśnie przy tym koncercie pokażmy choć raz, że jest to za małe miejsce. Realia są takie, że każdy narzeka, że małe miejsca, a przychodzi 30-50 osób i ledwo pod scena kogoś widać. Każdy z nas dostaje dużo propozycji koncertowych które odmawiamy, gdyż
 • po prostu koszty przerastają zainteresowanie mieszkańców i ryzyko jest zbyt duże, aby pozwolić sobie na poniesienie kosztów organizacji takiego koncertu. Nawet w innym miejscu niż nasz klub. Niemniej jednak zapraszamy serdecznie w 2 Dzień Świąt na koncert i na inne koncerty, które już niebawem:)
 • Zarówno Sąsiedzi, jak i Mjazzga powinni być bardziej zdecydowanie wspierani przez Ratusz za to, że tworzą poprzez koncerty, alternatywne do państwowych i uzupelniające placówki kultury. .Oba kluby wchodzą w obszary muzyczne, gdzie miasto niewiele proponuje, warto to docenić Wydziałowi kultury, także dlatego, że elbląski rynek odbioców w tej tej dziedzinie jest bardzo trudny i oporny i nawet, przy bardzo znanych wykonawcach ciężko wyciągnąć ich z domu na imprezę.
Reklama