UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Bieg Piekarczyka, food trucki i festyn dla dzieci

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Bieg Piekarczyka, food trucki  i festyn dla dzieci

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

We wtorek, 29 maja o godz. 18.30 w Bibliotece Elbląskiej odbędzie się spotkanie z młodym pisarzem Janem M. Jaskotem, autorem książki pt. „Cienie spomiędzy drzew” - opowiadającej o młodzieży dorastającej w czasie drugiej wojny światowej. Wstęp wolny.
       W środę, 30 maja o godz. 11:30 na dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu odbędzie się otwarcie plenerowej wystawy pod nazwą Las – Drewno – Historia. Wstęp wolny.
       Pół godziny później w Filii nr 1 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Brzeskiej odbędzie się spotkanie dla dzieci 3-4-letnich i ich rodziców z cyklu „Klub Małych Pszczółek”, podczas którego uczestnicy poznają historię z książeczki „Kamyczek w bibliotece”. Wstęp wolny.
       W piątek, 1 czerwca o godz. 10 na Małej Scenie elbląskiego teatru odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Scena przy Stoliku. Wstęp wolny.
       Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend z food truckami. Impreza odbędzie się w sobotę (w godz.12-21) i niedzielę (w godz. 12-20) na placu Jagiellończyka w Elblągu. Wstęp bezpłatny.
       W niedzielę, 3 czerwca ponad 1200 osób wystartuje w tegorocznym Biegu Piekarczyka oraz Mini Biegu Piekarczyka, w tym drużyna portEl.pl złożona z Czytelników. Start biegu głównego o godz. 11 z ulicy Teatralnej.
       Tego samego dnia w godz. 12-15 na terenie stadionu przy ul. Krakusa odbędzie się festyn dla dzieci pod nazwą „Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią".
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama