UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Bomsori Kim i Inkwizycję

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Bomsori Kim i Inkwizycję

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W poniedziałek, 2 października o godz. 17 w księgarni BookBook przy al. Grunwaldzkiej odbędzie się spotkanie z autorem książki "Macierewicz i jego tajemnice", Tomaszem Piątkiem.
       Tego samego dnia o godz. 19 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbędzie się wyjątkowy koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej z gwiazdą skrzypiec Bomsori Kim. Kameraliści uczczą w ten sposób swoje 10. urodziny.
       W piątek, 6 października o godz. 17 w hotelu Kopernik we Fromborku przy ul. Kościelnej 2 odbędzie się kawiarenka historyczna, na którą zaprasza Towarzystwo Przyjaciół Fromborka. Tym razem tematem spotkania poprowadzonego przez Jana Borzęckiego będzie "Kuchnia Krzyżacka i Mennonicka".
       W niedzielę, 8 października o godz. 19 w Pubie Sąsiedzi wystąpi zespół Inkwizycja z Krakowa. Ich muzyka to połączeni hardcore z klasycznym punkiem, heavy i thrash metalem, jak również bardziej melodyjnymi klimatami.
       Tego samego dnia o godz. 20:15 w Mjazzdze zagra Michał Milczarek Trio. Michał Milczarek Trio tworzy muzykę będącą połączeniem modern jazzu, free jazzu, elektroniki i rocka. Bilety w cenie 25 zł przed i 30 zł w dniu koncertu.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama