UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: jam session i recital w Bażantarni

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: jam session i recital w Bażantarni

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

We wtorek, 6 sierpnia, w Krypcie odbędzie się kolejna jazzowa jam session w ramach projektu "Jazzowy Elbląg 2019". Start o godz. 20.
       W czwartek, 8 sierpnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na II Turniej Tenisa Stołowego w ramach akcji Wakacje z MOSiR-em. Zawody rozpoczną się o godz. 10 na lodowisku Helena. Dodatkowo na lodowisku cały czas czynna jest strefa gier i zabaw.
       Tego samego dnia o godz. 16.30 Bibliotece Elbląskiej odbędzie się wykład na temat tradycji polskiego stołu nie tylko w naszym regionie. Poprowadzi go dr Grażyna Nawrolska.
       W niedzielę, 11 sierpnia o godz. 17 w Bażantarni odbędzie się koncert Późna opowieść o wczesnej jesieni – recital Waldemara Chylińskiego. Wstęp wolny.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "We wtorek, 6 sierpnia, w Krypcie odbędzie się kolejna jazzowa jam session w ramach projektu "Jazzowy Elbląg 2019". Start o godz. 20." scieme walicie, bylem na 20 to dopiero tobolki zaczeli znosic, zaczeli grac o 21.czekalem godzine jak pipa wypijajac 2 piwa, do tego spalilo i m sie jakies wzmocnienie czy kij wie co ale muza spoko
Reklama