UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: koncerty i Falkon Cup

 Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: koncerty i Falkon Cup

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W środę (6 września) w klubie Mjazzga zagra laureat nagrody słynnego festiwalu International Blues Challenge, amerykański gitarzysta Noah Wotherspoon. Początek o godz. 20:15.
       W czwartek i piątek (7-8 września) w naszym mieście rozegrany zostanie siatkarski turniej Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. Zapraszamy do kibicowania.
       W czwartek o godz. 17 w Galerii Art Miś przy ul.Fabrycznej 22 odbędzie się wernisaż wystawy Jana Lewdorowicza pt.”Malarstwo akwarelowe i olejne". Artysta ma w swoim dorobku wiele wystaw indywidualnych i uczestnictwo w zbiorowych środowiska wrocławskiego, elbląskiego i olsztyńskiego.
       W piątek (8 września) o godz. 20 w pubie Sąsiedzi zagra Cochise, białostocki zespół grający muzykę, będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Grupa powstała w 2004 roku i od tego czasu zagrała kilkaset koncertów oraz nagrała cztery studyjne albumy, wydane przez wytwórnie Mystic i Metal Mind. Wokalistą zespołu jest znany wszystkim z małego i dużego ekranu Paweł Małaszyński.
       W sobotę (9 września) Elbląski Klub Przyjaciół Pomorskiej Drogi św. Jakuba zaprasza na piątą już w tym roku wspólną wędrówkę, tym razem do Nowego Dworu Gdańskiego. Zbiórka o godz. 8 przy pomniku Jana Pawła II przy katedrze św. Mikołaja w Elblągu. Przed uczestnikami 30-kilometrowa wędrówka w spokojnym tempie.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama