UWAGA!

Sąd rozstrzygnie

"Elbląski sąd rozstrzygnie, czy 23-letnia nauczycielka języka niemieckiego w jednym z lokalnych gimnazjów wykorzystywała seksualnie swoich uczniów. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia" - donosi "Głos Elbląga".

"Nauczycielce, 23-letniej Agnieszce G., zarzuca się, że w okresie od września do grudnia ubiegłego roku wykorzystywała seksualnie 4 swoich uczniów. Skłaniała ich do uległości, grożąc obniżeniem ocen bądź nieudzieleniem promocji do następnej klasy. Według prokuratury trzej uczniowie wykorzystywani byli kilkakrotnie, jeden - incydentalnie. Ponadto nauczycielka obwiniona jest o składanie fałszywych podpisów pod usprawiedliwieniem nieobecności uczniów w szkole, których dokonywała w imieniu rodziców. Oskarżona przyznała się do tego, twierdząc, iż usprawiedliwienia podpisywała z litości wobec uczniów, by wybawić ich z kłopotów spowodowanych niedostateczną frekwencją. Agnieszka G. zaprzecza jakoby dopuściła się seksualnego molestowania uczniów. Twierdzi, iż oskarżenie jej o te czyny to wymysł gimnazjalistów, którzy w ten sposób zemścili się na niej za postawienie słabych ocen z niemieckiego na I półrocze. Za seksualne wykorzystywanie nieletnich przewidziana jest kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Chyba tylko elbląska prokuratura wierzy w to, że 23-letnia dziewczyna wykorzystywała seksualnie kilkunastoletnich gnojków. Nikt rozsądny nie uwierzy w takie fantazje. Ciekawe, jak zostaną ukarani ci chłoptasie z bujną wyobraźnią gdy sprawa się już wyjaśni.
 • Racja gnoje zmarnują tylko młodej kobiecie reputacje ciekawe gdzie ci rodzice że nie wiedzą nic o swoich dzieciach.Jak mozna takim wierzyć Może by ich tak skierować na badania psychitryczne. Współczuje tej kobiecie i mam nadzieję że prawda wyjdzie . "Ubezpieczona w niewinności swojej prawdziwa cnota krytyk się nie boi. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zbulwersowana(2001-05-15)
 • Jak wogóle mogło dojść do tego rodzaju rozprawy sądowej za nasze, tak nawsze pieniądze. Tajemnicą poliszynela jest, że ta zgraja gnojków pozwoliła sobie na dość niewybredny kawał wobec nauczycielki. Czy nasze sądy są w stanie ukarać opiekunów prawnych tych młodocianych???? Dlaczego za takie bzdety ma płacić całe społeczeństwo, nie tylko elbląskie. Nieutulony w walce z tumaństwem. Aborygen Miejscowy - Wojciech Pawlak
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wojciech Pawlak - Aborygen Mie(2001-05-15)
 • Popieram przedmówce w całej rozciągłości. Jednak mogę się założyć, że te gnojki nie będą wcale ukarani, a koszty rozprawy sądowej pokryjemy my wszyscy.
Reklama