UWAGA!

Mył autokar na starówce

 
Elbląg, Mył autokar na starówce
(fot. Straż Miejska)

Straż Miejska w Elblągu przypomina, że mycie pojazdów samochodowych, poza specjalnie dostosowanymi do tego miejscami, jest zabronione, a nieprzestrzeganie zakazu mycia pojazdów może skończyć się mandatem.

O zakazie zapomniał pewien mężczyzna, który swój autokar postanowił umyć na parkingu na Starym Mieście w Elblągu przed kamerami monitoringu miejskiego. Czujny operator monitoringu na miejsce wezwał patrol Straży Miejskiej, którzy przypomnieli kierowcy o zakazie mycia pojazdów samochodowych poza myjniami i specjalnie przygotowanymi do tego stanowiskami.

Zgodnie z Uchwałą nr VII/78/2015 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 28 maja 2015r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasto Elbląg mycie pojazdów samochodowych poza myjniami można przeprowadzać jedynie na tak przygotowanym stanowisku na nieruchomości, że powstające ścieki odprowadzane są przez separator benzyny, olejów i zawiesiny do sieci kanalizacji sanitarnej lub zbiorników bezodpływowych. Zabrania się odprowadzania ścieków bezpośrednio do gleby lub do wód powierzchniowych.

Iwona Łojewska, Straż Miejska w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama