UWAGA!

Strażnicy miejscy nagrodzili dzieci

 Elbląg, Strażnicy miejscy nagrodzili dzieci
(fot. nadesłana)

Straż Miejska w Elblągu rozstrzygnęła konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem "Zły koronawirus". Nagrody dla laureatów wręczono przed siedzibą SM w Dniu Dziecka. 

Nadesłane przez dzieci na konkurs prace były wykonane różnymi technikami. Wybraliśmy ex equo trzech laureatów pierwszego miejsca - Zuzannę Kalinowską, Szymona Pawełasa i Hannę Szilling. Nagrody, ufundowane przez prezydenta Elbląga i komendanta Straży Miejskiej wręczał jej komendant Arkadiusz Kulik - informuje Straż Miejska.

Dzieci, które uczestniczyły w przekazaniu nagród, miały okazję również zapoznać się z pracą strażników miejskich, zobaczyć sprzęt, jaki na co dzień wykorzystuje w swojej pracy Straż Miejska tj. radiowozy, specjalistyczne urządzenia do wyławiania zwierząt, specjalistyczne lornetki noktowizyjne, środki przymusu bezpośredniego, urządzenia do rozruchu pojazdów, alkotesty, blokady drogowe i wiele innych. Mogły również przymierzyć niektóre elementy umundurowania SM.

- Cieszymy się, że w tym trudnym dla wszystkich czasie mogliśmy zapewnić radość naszym konkursowiczom - informuje Straż Miejska w Elblągu. 

mł. str. Karol Hoffman, Straż Miejska w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama