UWAGA!

IV edycja Olimpia Cup

Elbląg, IV edycja Olimpia Cup

Wraz z rozpoczęciem nowego roku świąteczne lenistwo powoli idzie w zapomnienie, co zauważalne jest również w przypadku drużyn Olimpii Elbląg, nie tylko seniorskiej. W sobotę, 11 stycznia, w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 odbędzie się turniej “Olimpia Cup” dedykowany chłopcom urodzonym w 2010 roku.

Będzie to już IV edycja zawodów organizowanych przez żółto-biało-niebieskich rocznika 2010. Początek turnieju zaplanowany jest na godzinę 9., zabawa ma trwać do 17. Łącznie do rywalizacji stanie 10 zespołów z dwóch województw: warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego, które zostaną podzielone na dwie pięciodrużynowe grupy. Pierwsza faza toczyć się będzie w systemie “każdy z każdym”, następnie o poszczególne miejsca.

- To już czwarty turniej z cyklu "Olimpia Cup" dla rocznika 2010. Zabawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czego świadectwem jest fakt, że lista uczestników zamknęła się po trzydziestu minutach od ogłoszenia zapisów. Na sukces zawodów składa się przede wszystkim zaangażowanie rodziców, których pomoc logistyczno-organizacyjna była nieodzowna w poprzednich edycjach, także w nadchodzącej - poinformował trener Olimpii 2010 Damian Ziemiańczyk.

Tytułu mistrzowskiego broni Olimpia Elbląg. Próbę zdetronizowania podejmą m.in. KS Base Group Osiczanka Osice, Polonia Pasłęk, Wierzyca Stara Kiszewa, AP Piekarczyk czy chociażby Elbląska Szkółka Piłkarska.

- Sukcesem tych turniejów jest również fakt, że każdy zawodnik wraca do domu zadowolony i uśmiechnięty, bez względu na końcowy wynik. W imieniu organizatorów, ale przede wszystkim samych zawodników, serdecznie zapraszamy kibiców, którzy chcą zobaczyć zmagania młodych zawodników z rocznika 2010 - zakończył trener Ziemiańczyk.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama