Lider za silny

Elbląg, Rezerwy przegrały z GKS - em Wikielec
Rezerwy przegrały z GKS - em Wikielec (fot.Michał Skroboszewski, arch portEl.pl)

Nie udał się wyjazd Olimpii II Elbląg do Wikielca. W meczu z liderem IV ligi – GKS Wikielec Olimpijczycy pierwszą bramkę stracili już na początku spotkania i nie byli w stanie odwrócić losów spotkania.

Fatalna passa rezerw Olimpii Elbląg trwa. Elblążanie po trzech kolejkach zajmowali przedostatnie miejsce w IV lidze, ich rywal z kompletem punktów był liderem.
       Mecz ułożył się dla podopiecznych Szymona Wagi źle – pierwszą bramkę stracili już w 2. minucie spotkania, a na listę strzelców wpisał się Remigiusz Sobociński. Nie minął kwadrans gry, a goście przegrywali już 0:2. Drugiego gola zdobył były zawodnik żółto – biało – niebieskich: Michał Bartkowski (w Olimpii grał w sezonie 2015/16, w III lidze uzbierał 67 minut w siedmiu meczach, raz wpisał się na listę strzelców i po sezonie odszedł do Huraganu Morąg). Wynik meczu ustalił w drugiej połowie Remigiusz Sobociński pewnie egzekwując rzut karny.
       Kolejny mecz rezerwy Olimpii rozegrają w następny weekend, a do Elbląga przyjadą Błękitni Orneta.

GKS Wikielec – Olimpia II Elbląg 3:0 (2:0)
       Bramki:
1:0 – Sobociński (2. min.), 2:0 – Bartkowski (13. min.). 3:0 – Sobociński (59. min., rzut karny)