UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tabela wyników

Piłka nożna II liga 2020/2021
Stan na: 2021-02-28
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 GKS Katowice 18 41 13 2 3 39:18
2 Górnik Polkowice 17 39 12 3 2 36:14
3 Wigry Suwałki 17 36 11 3 3 27:15
4 Chojniczanka Chojnice 18 34 10 4 4 32:18
5 Skra Częstochowa 18 31 10 1 7 26:16
6 Śląsk II Wrocław 18 28 8 4 6 28:24
7 KKS 1925 Kalisz 18 27 9 0 9 25:21
8 Sokół Ostróda 18 26 8 2 8 27:24
9 Stal Rzeszów 17 24 7 3 7 25:23
10 Pogoń Siedlce 18 24 8 3 7 30:30
11 Garbarnia Kraków 18 23 6 5 7 24:27
12 Motor Lublin 18 22 5 7 6 21:21
13 Bytovia Bytów 18 20 5 5 8 25:28
14 Olimpia Elbląg 18 19 5 4 9 24:30
15 Błękitni Stargard 18 18 5 3 10 18:37
16 Lech II Poznań 18 17 5 2 11 28:35
17 Olimpia Grudziądz 18 16 4 4 10 16:32
18 Znicz Pruszków 18 16 4 4 10 16:33
19 Hutnik Kraków 17 13 4 1 12 21:42

Terminarz spotkań

1. kolejka 29-30. sierpnia '20
Śląsk II Wrocław 0 : 1 Skra Częstochowa 2020-08-29
KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Błękitni Stargard 2020-08-29
Wigry Suwałki
Wenger (22')
2 : 1 Olimpia Elbląg
Gojko (10', 55')
2020-08-29
Motor Lublin 1 : 2 Znicz Pruszków 2020-08-29
Bytovia Bytów 2 : 0 Olimpia Grudziądz 2020-08-29
Chojniczanka Chojnice 4 : 2 Pogoń Siedlce 2020-08-29
Stal Rzeszów 2 : 1 Górnik Polkowice 2020-08-29
Sokół Ostróda 2 : 0 Lech II Poznań 2020-08-29
Hutnik Kraków 3 : 2 GKS Katowice 2020-08-29
2. kolejka 5-6. września '20
Lech II Poznań 6 : 3 Hutnik Kraków 2020-09-05
Górnik Polkowice 3 : 0 Sokół Ostróda 2020-09-05
Pogoń Siedlce 0 : 2 Stal Rzeszów 2020-09-05
Olimpia Grudziądz 1 : 3 Chojniczanka Chojnice 2020-09-05
Znicz Pruszków 1 : 1 Bytovia Bytów 2020-09-05
Olimpia Elbląg
Tkachuk (11')
1 : 3 Motor Lublin
Wójcik (48', 62'), Świderski (59')
2020-09-05
Błękitni Stargard 1 : 0 Wigry Suwałki 2020-09-05
Skra Częstochowa 1 : 0 KKS 1925 Kalisz 2020-09-05
Garbarnia Kraków 1 : 3 Śląsk II Wrocław 2020-09-05
3. kolejka 12-13. września '20
KKS 1925 Kalisz 1 : 2 Garbarnia Kraków 2020-09-12
Wigry Suwałki 2 : 1 Skra Częstochowa 2020-09-12
Motor Lublin 2 : 2 Błękitni Stargard 2020-09-12
Bytovia Bytów 1 : 0 Olimpia Elbląg 2020-09-12
Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Znicz Pruszków 2020-09-12
Stal Rzeszów 0 : 1 Olimpia Grudziądz 2020-09-12
Sokół Ostróda 0 : 1 Pogoń Siedlce 2020-09-12
Górnik Polkowice 3 : 0 Hutnik Kraków 2020-09-12
GKS Katowice 3 : 1 Lech II Poznań 2020-09-12
4. kolejka 19-20. września '20
Górnik Polkowice 0 : 2 GKS Katowice 2020-09-19
Pogoń Siedlce 2 : 1 Hutnik Kraków 2020-09-19
Olimpia Grudziądz 0 : 4 Sokół Ostróda 2020-09-19
Znicz Pruszków 0 : 2 Stal Rzeszów 2020-09-19
Olimpia Elbląg 0 : 0 Chojniczanka Chojnice 2020-09-19
Błękitni Stargard 1 : 4 Bytovia Bytów 2020-09-19
Skra Częstochowa 1 : 1 Motor Lublin 2020-09-19
Garbarnia Kraków 1 : 3 Wigry Suwałki 2020-09-19
Śląsk II Wrocław 0 : 3 KKS 1925 Kalisz 2020-09-19
5. kolejka 26-27. września '20
Wigry Suwałki 2 : 0 Śląsk II Wrocław 2020-09-26
Motor Lublin 1 : 1 Garbarnia Kraków 2020-09-26
Bytovia Bytów 0 : 1 Skra Częstochowa 2020-09-26
Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Błękitni Stargard 2020-09-26
Stal Rzeszów 0 : 0 Olimpia Elbląg 2020-09-26
Sokół Ostróda 2 : 0 Znicz Pruszków 2020-09-26
Hutnik Kraków 2 : 2 Olimpia Grudziądz 2020-09-26
GKS Katowice 2 : 2 Pogoń Siedlce 2020-09-26
Lech II Poznań 1 : 3 Górnik Polkowice 2020-09-26
6. kolejka 30. września '20
Pogoń Siedlce 4 : 2 Lech II Poznań 2020-09-30
Olimpia Grudziądz 1 : 3 GKS Katowice 2020-09-30
Znicz Pruszków 1 : 0 Hutnik Kraków 2020-09-30
Olimpia Elbląg
Surdykowski x2 (14 min, 64. min.), Lewandowski (90+3. min.)
3 : 3 Sokół Ostróda
Wolny x2 (16. min, 55. min.), Krasa (52. min, sam.)
2020-09-30
Błękitni Stargard 0 : 5 Stal Rzeszów 2020-09-30
Skra Częstochowa 1 : 0 Chojniczanka Chojnice 2020-09-30
Garbarnia Kraków 2 : 2 Bytovia Bytów 2020-09-30
Śląsk II Wrocław 1 : 1 Motor Lublin 2020-09-30
KKS 1925 Kalisz 0 : 3 Wigry Suwałki 2020-09-30
7. kolejka 3-4. października '20
Motor Lublin 0 : 3 KKS 1925 Kalisz 2020-10-03
Bytovia Bytów 2 : 2 Śląsk II Wrocław 2020-10-03
Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Garbarnia Kraków 2020-10-03
Stal Rzeszów 3 : 2 Skra Częstochowa 2020-10-03
Sokół Ostróda 0 : 2 Błękitni Stargard 2020-10-03
Olimpia Elbląg 0 : 1 Hutnik Kraków 2020-10-03
GKS Katowice 1 : 1 Znicz Pruszków 2020-10-03
Lech II Poznań 1 : 2 Olimpia Grudziądz 2020-10-03
Górnik Polkowice 4 : 2 Pogoń Siedlce 2020-10-03
8. kolejka 10-11. października '20
Olimpia Grudziądz 0 : 1 Górnik Polkowice 2020-10-10
Znicz Pruszków 2 : 1 Lech II Poznań 2020-10-10
Olimpia Elbląg
Bawolik (33')
1 : 2 GKS Katowice
Urynowicz (29'), Jędrych (83')
2020-10-10
Błękitni Stargard 1 : 0 Hutnik Kraków 2020-10-10
Skra Częstochowa 3 : 0 Sokół Ostróda 2020-10-10
Garbarnia Kraków 0 : 0 Stal Rzeszów 2020-10-10
Śląsk II Wrocław 2 : 0 Chojniczanka Chojnice 2020-10-10
KKS 1925 Kalisz 2 : 1 Bytovia Bytów 2020-10-10
Wigry Suwałki 1 : 0 Motor Lublin 2020-10-10
9. kolejka 17-18. października '20
Bytovia Bytów 1 : 2 Wigry Suwałki 2020-10-17
Chojniczanka Chojnice 3 : 0 KKS 1925 Kalisz 2020-10-17
Stal Rzeszów 0 : 3 Śląsk II Wrocław 2020-10-17
Sokół Ostróda 1 : 1 Garbarnia Kraków 2020-10-17
Hutnik Kraków 3 : 1 Skra Częstochowa 2020-10-17
GKS Katowice 5 : 0 Błękitni Stargard 2020-10-17
Lech II Poznań
Sobol (70 min., 73 min., karny)
2 : 3 Olimpia Elbląg
Bawolik (39. min.), Wenger (63. min.), Surdykowski (90+3. min.)
2020-10-17
Górnik Polkowice 4 : 0 Znicz Pruszków 2020-10-17
Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Grudziądz 2020-10-17
10. kolejka 24-25. października '20
Znicz Pruszków 1 : 2 Pogoń Siedlce 2020-10-24
Olimpia Elbląg 0 : 3 Górnik Polkowice 2020-10-24
Błękitni Stargard 1 : 0 Lech II Poznań 2020-10-24
Skra Częstochowa 1 : 0 GKS Katowice 2020-10-24
Garbarnia Kraków 2 : 1 Hutnik Kraków 2020-10-24
Śląsk II Wrocław 0 : 2 Sokół Ostróda 2020-10-24
KKS 1925 Kalisz 0 : 2 Stal Rzeszów 2020-10-24
Wigry Suwałki 0 : 0 Chojniczanka Chojnice 2020-10-24
Motor Lublin 2 : 1 Bytovia Bytów 2020-10-24
11. kolejka 4. listopada '20
Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Motor Lublin 2020-11-04
Stal Rzeszów 1 : 2 Wigry Suwałki 2020-11-04
Sokół Ostróda 1 : 4 KKS 1925 Kalisz 2020-11-04
Hutnik Kraków 2 : 5 Śląsk II Wrocław 2020-11-11
GKS Katowice 2 : 1 Garbarnia Kraków 2020-11-04
Lech II Poznań 1 : 0 Skra Częstochowa 2020-11-04
Górnik Polkowice 2 : 1 Błękitni Stargard 2020-11-04
Pogoń Siedlce 4 : 3 Olimpia Elbląg
Jabłoński (55), Surdykowski (65), Zyska (71)
2020-11-04
Olimpia Grudziądz 1 : 1 Znicz Pruszków 2020-11-04
12. kolejka 7-8. listopada '20
Olimpia Elbląg
Janusz Surdykowski 13, Wojciech Zyska 66, Marcin Bawolik 83
3 : 1 Olimpia Grudziądz
Omid Popalzay 16
2020-11-07
Błękitni Stargard 1 : 2 Pogoń Siedlce 2020-11-08
Skra Częstochowa 1 : 3 Górnik Polkowice 2020-11-07
Garbarnia Kraków 2 : 4 Lech II Poznań 2020-11-07
Śląsk II Wrocław 0 : 3 GKS Katowice 2020-11-07
KKS 1925 Kalisz 4 : 0 Hutnik Kraków 2020-11-07
Wigry Suwałki 1 : 2 Sokół Ostróda 2020-11-08
Motor Lublin 1 : 0 Stal Rzeszów 2020-11-07
Bytovia Bytów 3 : 2 Chojniczanka Chojnice 2020-11-08
13. kolejka 14-15. listopada '20
Stal Rzeszów 3 : 3 Bytovia Bytów 2020-11-14
Sokół Ostróda 1 : 0 Motor Lublin 2020-11-14
Hutnik Kraków 1 : 2 Wigry Suwałki 2020-11-15
GKS Katowice 4 : 1 KKS 1925 Kalisz 2020-11-14
Lech II Poznań 2 : 1 Śląsk II Wrocław 2020-11-14
Górnik Polkowice 2 : 1 Garbarnia Kraków 2020-11-14
Pogoń Siedlce 1 : 2 Skra Częstochowa 2020-11-14
Olimpia Grudziądz 2 : 2 Błękitni Stargard 2020-11-14
Znicz Pruszków
Machalski 23' k.
1 : 1 Olimpia Elbląg
Surdykowski 60' k.
2020-11-14
14. kolejka 21-22. listopada '20
Błękitni Stargard 2 : 3 Znicz Pruszków 2020-11-21
Skra Częstochowa 4 : 0 Olimpia Grudziądz 2020-11-21
Garbarnia Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce 2020-11-21
Śląsk II Wrocław 0 : 0 Górnik Polkowice 2020-11-21
KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Lech II Poznań 2020-11-21
Wigry Suwałki 1 : 2 GKS Katowice 2020-11-21
Motor Lublin 3 : 0 Hutnik Kraków 2020-11-21
Bytovia Bytów 1 : 0 Sokół Ostróda 2020-11-21
Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Stal Rzeszów 2020-11-21
15. kolejka 28-29. listopada '20
Sokół Ostróda 3 : 0 Chojniczanka Chojnice 2020-11-28
Hutnik Kraków 3 : 1 Bytovia Bytów 2020-11-28
GKS Katowice 2 : 1 Motor Lublin 2020-11-28
Lech II Poznań 1 : 1 Wigry Suwałki 2020-11-28
Górnik Polkowice 2 : 1 KKS 1925 Kalisz 2020-11-28
Pogoń Siedlce 1 : 2 Śląsk II Wrocław 2020-11-28
Olimpia Grudziądz 1 : 2 Garbarnia Kraków 2020-11-28
Znicz Pruszków 0 : 5 Skra Częstochowa 2020-11-28
Olimpia Elbląg
Surdykowski (7min., 76. min.), Tkachuk (32. min.), Bawolik (40. min.)
4 : 2 Błękitni Stargard
Bochnak (29. min, k), Cywiński (75. min.)
2020-11-28
16. kolejka 2. grudnia '20
Skra Częstochowa 0 : 1 Olimpia Elbląg
Kiełtyka (65. min.)
2020-12-02
Garbarnia Kraków 2 : 1 Znicz Pruszków 2020-12-02
Śląsk II Wrocław 2 : 1 Olimpia Grudziądz 2020-12-02
KKS 1925 Kalisz 0 : 1 Pogoń Siedlce 2020-12-02
Wigry Suwałki - : - Górnik Polkowice 2020-12-02
Motor Lublin 1 : 0 Lech II Poznań 2020-12-02
Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice 2020-12-02
Chojniczanka Chojnice 4 : 1 Hutnik Kraków 2020-12-02
Sokół Ostróda 2 : 3 Stal Rzeszów 2020-12-02
17. kolejka 5-6. grudnia '20
Hutnik Kraków - : - Stal Rzeszów 2020-12-05
GKS Katowice 1 : 2 Chojniczanka Chojnice 2020-12-05
Lech II Poznań 1 : 1 Bytovia Bytów 2020-12-05
Górnik Polkowice 1 : 1 Motor Lublin 2020-12-05
Pogoń Siedlce 1 : 2 Wigry Suwałki 2020-12-05
Olimpia Grudziądz 0 : 1 KKS 1925 Kalisz 2020-12-05
Znicz Pruszków 1 : 3 Śląsk II Wrocław 2020-12-05
Olimpia Elbląg
Surdykowski (58.min)
1 : 2 Garbarnia Kraków
Kowalski (63. min, karny), Masiuda (72. min.)
2020-12-05
Błękitni Stargard 1 : 0 Skra Częstochowa 2020-12-05
18. kolejka 12-13. grudnia '20
Garbarnia Kraków 3 : 0 Błękitni Stargard 2020-12-12
Śląsk II Wrocław
Damiec-Talar (31. min, 79. min, karny).), 2:0 ? Łyszczarz (59. min.)
3 : 1 Olimpia Elbląg
Tkachuk (70. min.)
2020-12-12
KKS 1925 Kalisz 1 : 0 Znicz Pruszków 2020-12-12
Wigry Suwałki 1 : 1 Olimpia Grudziądz 2020-12-12
Motor Lublin 3 : 3 Pogoń Siedlce 2020-12-12
Bytovia Bytów 0 : 2 Górnik Polkowice 2020-12-12
Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Lech II Poznań 2020-12-12
Stal Rzeszów 0 : 1 GKS Katowice 2020-12-12
Sokół Ostróda 3 : 0 Hutnik Kraków 2020-12-12
19. kolejka 27-28. lutego '21
GKS Katowice 2 : 1 Sokół Ostróda 2021-02-27
Lech II Poznań 5 : 1 Stal Rzeszów 2021-02-27
Górnik Polkowice 2 : 2 Chojniczanka Chojnice 2021-02-27
Pogoń Siedlce 2 : 0 Bytovia Bytów 2021-02-27
Olimpia Grudziądz 1 : 0 Motor Lublin 2021-02-27
Znicz Pruszków 1 : 2 Wigry Suwałki 2021-02-27
Olimpia Elbląg
Zyska (81')
1 : 0 KKS 1925 Kalisz 2021-02-27
Błękitni Stargard 1 : 1 Śląsk II Wrocław 2021-02-27
Skra Częstochowa 1 : 0 Garbarnia Kraków 2021-02-27
20. kolejka 6-7. marca '21
Błękitni Stargard - : - KKS 1925 Kalisz 2021-03-06
Skra Częstochowa - : - Śląsk II Wrocław 2021-03-06
Olimpia Elbląg - : - Wigry Suwałki 2021-03-06
Znicz Pruszków - : - Motor Lublin 2021-03-06
Olimpia Grudziądz - : - Bytovia Bytów 2021-03-06
Pogoń Siedlce - : - Chojniczanka Chojnice 2021-03-06
Górnik Polkowice - : - Stal Rzeszów 2021-03-06
Lech II Poznań - : - Sokół Ostróda 2021-03-06
GKS Katowice - : - Hutnik Kraków 2021-03-06
21. kolejka 13-14. marca '21
Hutnik Kraków - : - Lech II Poznań 2021-03-13
Sokół Ostróda - : - Górnik Polkowice 2021-03-13
Stal Rzeszów - : - Pogoń Siedlce 2021-03-13
Chojniczanka Chojnice - : - Olimpia Grudziądz 2021-03-13
Bytovia Bytów - : - Znicz Pruszków 2021-03-13
Motor Lublin - : - Olimpia Elbląg 2021-03-13
Wigry Suwałki - : - Błękitni Stargard 2021-03-13
KKS 1925 Kalisz - : - Skra Częstochowa 2021-03-13
Śląsk II Wrocław - : - Garbarnia Kraków 2021-03-13
22. kolejka 17. marca '21
Hutnik Kraków - : - Górnik Polkowice 2021-03-17
Garbarnia Kraków - : - KKS 1925 Kalisz 2021-03-17
Skra Częstochowa - : - Wigry Suwałki 2021-03-17
Błękitni Stargard - : - Motor Lublin 2021-03-17
Olimpia Elbląg - : - Bytovia Bytów 2021-03-17
Znicz Pruszków - : - Chojniczanka Chojnice 2021-03-17
Olimpia Grudziądz - : - Stal Rzeszów 2021-03-17
Pogoń Siedlce - : - Sokół Ostróda 2021-03-17
Lech II Poznań - : - GKS Katowice 2021-03-17
23. kolejka 20-21. marca '21
GKS Katowice - : - Górnik Polkowice 2021-03-20
Hutnik Kraków - : - Pogoń Siedlce 2021-03-20
Sokół Ostróda - : - Olimpia Grudziądz 2021-03-20
Stal Rzeszów - : - Znicz Pruszków 2021-03-20
Chojniczanka Chojnice - : - Olimpia Elbląg 2021-03-20
Bytovia Bytów - : - Błękitni Stargard 2021-03-20
Motor Lublin - : - Skra Częstochowa 2021-03-20
Wigry Suwałki - : - Garbarnia Kraków 2021-03-20
KKS 1925 Kalisz - : - Śląsk II Wrocław 2021-03-20
24. kolejka 27-28. marca '21
Śląsk II Wrocław - : - Wigry Suwałki 2021-04-03
Garbarnia Kraków - : - Motor Lublin 2021-04-03
Skra Częstochowa - : - Bytovia Bytów 2021-04-03
Błękitni Stargard - : - Chojniczanka Chojnice 2021-04-03
Olimpia Elbląg - : - Stal Rzeszów 2021-04-03
Znicz Pruszków - : - Sokół Ostróda 2021-04-03
Olimpia Grudziądz - : - Hutnik Kraków 2021-04-03
Pogoń Siedlce - : - GKS Katowice 2021-04-03
Górnik Polkowice - : - Lech II Poznań 2021-04-03
25. kolejka 3-4. kwietnia '21
Lech II Poznań - : - Pogoń Siedlce 2021-04-03
GKS Katowice - : - Olimpia Grudziądz 2021-04-03
Hutnik Kraków - : - Znicz Pruszków 2021-04-03
Sokół Ostróda - : - Olimpia Elbląg 2021-04-03
Stal Rzeszów - : - Błękitni Stargard 2021-04-03
Chojniczanka Chojnice - : - Skra Częstochowa 2021-04-03
Bytovia Bytów - : - Garbarnia Kraków 2021-04-03
Motor Lublin - : - Śląsk II Wrocław 2021-04-03
Wigry Suwałki - : - KKS 1925 Kalisz 2021-04-03
26. kolejka 10-11. kwietnia '21
Hutnik Kraków - : - Olimpia Elbląg 2021-04-10
KKS 1925 Kalisz - : - Motor Lublin 2021-04-10
Śląsk II Wrocław - : - Bytovia Bytów 2021-04-10
Garbarnia Kraków - : - Chojniczanka Chojnice 2021-04-10
Skra Częstochowa - : - Stal Rzeszów 2021-04-10
Błękitni Stargard - : - Sokół Ostróda 2021-04-10
Znicz Pruszków - : - GKS Katowice 2021-04-10
Olimpia Grudziądz - : - Lech II Poznań 2021-04-10
Pogoń Siedlce - : - Górnik Polkowice 2021-04-10
27. kolejka 14. kwietnia '21
Górnik Polkowice - : - Olimpia Grudziądz 2021-04-14
Lech II Poznań - : - Znicz Pruszków 2021-04-14
GKS Katowice - : - Olimpia Elbląg 2021-04-14
Hutnik Kraków - : - Błękitni Stargard 2021-04-14
Sokół Ostróda - : - Skra Częstochowa 2021-04-14
Stal Rzeszów - : - Garbarnia Kraków 2021-04-14
Chojniczanka Chojnice - : - Śląsk II Wrocław 2021-04-14
Bytovia Bytów - : - KKS 1925 Kalisz 2021-04-14
Motor Lublin - : - Wigry Suwałki 2021-04-14
28. kolejka 17-18. kwietnia '21
Wigry Suwałki - : - Bytovia Bytów 2021-04-17
KKS 1925 Kalisz - : - Chojniczanka Chojnice 2021-04-17
Śląsk II Wrocław - : - Stal Rzeszów 2021-04-17
Garbarnia Kraków - : - Sokół Ostróda 2021-04-17
Skra Częstochowa - : - Hutnik Kraków 2021-04-17
Błękitni Stargard - : - GKS Katowice 2021-04-17
Olimpia Elbląg - : - Lech II Poznań 2021-04-17
Znicz Pruszków - : - Górnik Polkowice 2021-04-17
Olimpia Grudziądz - : - Pogoń Siedlce 2021-04-17
29. kolejka 24-25. kwietnia '21
Pogoń Siedlce - : - Znicz Pruszków 2021-04-24
Górnik Polkowice - : - Olimpia Elbląg 2021-04-24
Lech II Poznań - : - Błękitni Stargard 2021-04-24
GKS Katowice - : - Skra Częstochowa 2021-04-24
Hutnik Kraków - : - Garbarnia Kraków 2021-04-24
Sokół Ostróda - : - Śląsk II Wrocław 2021-04-24
Stal Rzeszów - : - KKS 1925 Kalisz 2021-04-24
Chojniczanka Chojnice - : - Wigry Suwałki 2021-04-24
Bytovia Bytów - : - Motor Lublin 2021-04-24
30. kolejka 28. kwietnia '21
Motor Lublin - : - Chojniczanka Chojnice 2021-04-28
Wigry Suwałki - : - Stal Rzeszów 2021-04-28
KKS 1925 Kalisz - : - Sokół Ostróda 2021-04-28
Śląsk II Wrocław - : - Hutnik Kraków 2021-04-28
Garbarnia Kraków - : - GKS Katowice 2021-04-28
Skra Częstochowa - : - Lech II Poznań 2021-04-28
Błękitni Stargard - : - Górnik Polkowice 2021-04-28
Olimpia Elbląg - : - Pogoń Siedlce 2021-04-28
Znicz Pruszków - : - Olimpia Grudziądz 2021-04-28
31. kolejka 1-2. maja '21
Olimpia Grudziądz - : - Olimpia Elbląg 2021-05-01
Pogoń Siedlce - : - Błękitni Stargard 2021-05-01
Górnik Polkowice - : - Skra Częstochowa 2021-05-01
Lech II Poznań - : - Garbarnia Kraków 2021-05-01
GKS Katowice - : - Śląsk II Wrocław 2021-05-01
Hutnik Kraków - : - KKS 1925 Kalisz 2021-05-01
Sokół Ostróda - : - Wigry Suwałki 2021-05-01
Stal Rzeszów - : - Motor Lublin 2021-05-01
Chojniczanka Chojnice - : - Bytovia Bytów 2021-05-01
32. kolejka 8-9. maja '21
Bytovia Bytów - : - Stal Rzeszów 2021-05-08
Motor Lublin - : - Sokół Ostróda 2021-05-08
Wigry Suwałki - : - Hutnik Kraków 2021-05-08
KKS 1925 Kalisz - : - GKS Katowice 2021-05-08
Śląsk II Wrocław - : - Lech II Poznań 2021-05-08
Garbarnia Kraków - : - Górnik Polkowice 2021-05-08
Skra Częstochowa - : - Pogoń Siedlce 2021-05-08
Błękitni Stargard - : - Olimpia Grudziądz 2021-05-08
Olimpia Elbląg - : - Znicz Pruszków 2021-05-08
33. kolejka 15-16. maja '21
Znicz Pruszków - : - Błękitni Stargard 2021-05-15
Olimpia Grudziądz - : - Skra Częstochowa 2021-05-15
Pogoń Siedlce - : - Garbarnia Kraków 2021-05-15
Górnik Polkowice - : - Śląsk II Wrocław 2021-05-15
Lech II Poznań - : - KKS 1925 Kalisz 2021-05-15
GKS Katowice - : - Stal Rzeszów 2021-05-15
Hutnik Kraków - : - Motor Lublin 2021-05-15
Sokół Ostróda - : - Bytovia Bytów 2021-05-15
Stal Rzeszów - : - Chojniczanka Chojnice 2021-05-15
34. kolejka 19. maja '21
Chojniczanka Chojnice - : - Sokół Ostróda 2021-05-19
Bytovia Bytów - : - Hutnik Kraków 2021-05-19
Motor Lublin - : - GKS Katowice 2021-05-19
Wigry Suwałki - : - Lech II Poznań 2021-05-19
KKS 1925 Kalisz - : - Górnik Polkowice 2021-05-19
Śląsk II Wrocław - : - Pogoń Siedlce 2021-05-19
Garbarnia Kraków - : - Olimpia Grudziądz 2021-05-19
Skra Częstochowa - : - Znicz Pruszków 2021-05-19
Błękitni Stargard - : - Olimpia Elbląg 2021-05-19
35. kolejka 22-23. maja '21
Stal Rzeszów - : - Sokół Ostróda 2021-05-22
Olimpia Elbląg - : - Skra Częstochowa 2021-05-22
Znicz Pruszków - : - Garbarnia Kraków 2021-05-22
Olimpia Grudziądz - : - Śląsk II Wrocław 2021-05-22
Pogoń Siedlce - : - KKS 1925 Kalisz 2021-05-22
Górnik Polkowice - : - Wigry Suwałki 2021-05-22
Lech II Poznań - : - Motor Lublin 2021-05-22
GKS Katowice - : - Bytovia Bytów 2021-05-22
Hutnik Kraków - : - Chojniczanka Chojnice 2021-05-22
36. kolejka 29-30. maja '21
Stal Rzeszów - : - Hutnik Kraków 2021-05-29
Chojniczanka Chojnice - : - GKS Katowice 2021-05-29
Bytovia Bytów - : - Lech II Poznań 2021-05-29
Motor Lublin - : - Górnik Polkowice 2021-05-29
Wigry Suwałki - : - Pogoń Siedlce 2021-05-29
KKS 1925 Kalisz - : - Olimpia Grudziądz 2021-05-29
Śląsk II Wrocław - : - Znicz Pruszków 2021-05-29
Garbarnia Kraków - : - Olimpia Elbląg 2021-05-29
Skra Częstochowa - : - Błękitni Stargard 2021-05-29
37. kolejka 5-6. czerwca '21
Błękitni Stargard - : - Garbarnia Kraków 2021-06-05
Olimpia Elbląg - : - Śląsk II Wrocław 2021-06-05
Znicz Pruszków - : - KKS 1925 Kalisz 2021-06-05
Olimpia Grudziądz - : - Wigry Suwałki 2021-06-05
Pogoń Siedlce - : - Motor Lublin 2021-06-05
Górnik Polkowice - : - Bytovia Bytów 2021-06-05
Lech II Poznań - : - Chojniczanka Chojnice 2021-06-05
GKS Katowice - : - Stal Rzeszów 2021-06-05
Hutnik Kraków - : - Sokół Ostróda 2021-06-05
38. kolejka 12-13. czerwca '21
Sokół Ostróda - : - GKS Katowice 2021-06-12
Stal Rzeszów - : - Lech II Poznań 2021-06-12
Chojniczanka Chojnice - : - Górnik Polkowice 2021-06-12
Bytovia Bytów - : - Pogoń Siedlce 2021-06-12
Motor Lublin - : - Olimpia Grudziądz 2021-06-12
Stal Rzeszów - : - Znicz Pruszków 2021-06-12
KKS 1925 Kalisz - : - Olimpia Elbląg 2021-06-12
Śląsk II Wrocław - : - Błękitni Stargard 2021-06-12
Garbarnia Kraków - : - Skra Częstochowa 2021-06-12