UWAGA!

Jak dobrać idealne rajstopy na każdą okazję?

 Jak dobrać idealne rajstopy na każdą okazję?

Wybór rajstop nie zawsze jest taki oczywisty. Wiele zależy od tego, z czym i w jakich okolicznościach będziemy je nosić, a także jakie są nasze preferencje względem tej części garderoby. O czym warto pamiętać przy doborze rajstop idealnych? Na czym skupić się w szczególności?

1. Kryjące rajstopy - dlaczego ich uważny dobór ma znaczenie?

2. Włoskie rajstopy a rodzaj ubrania - jak je dopasować?

3. Rajstopy modelujące sylwetkę - kiedy warto je rozważyć?

 

Kryjące rajstopy - dlaczego ich uważny dobór ma znaczenie?

Rajstopy włoskie to nie tylko skryty element damskiej garderoby, ale również często taki, który eksponujemy i który stanowi dopełnienie całej naszej stylizacji. Z tego względu powinniśmy przyłożyć odpowiednio dużą uwagę do ich wyboru, zwłaszcza w przypadku kreacji, gdzie będą one widoczne. Istotny jest również sam komfort ich noszenia, co również przemawia za zwróceniem uwagi na jakość i gatunek materiału, jego grubość i dopasowanie do aktualnych warunków pogodowych a także to, czy decydujemy się na kryjące rajstopy, czy może są one lekko prześwitujące. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: https://lores.pl/.

 

Włoskie rajstopy a rodzaj ubrania - jak je dopasować?

Wybór rajstop powinien być podyktowany nie tylko naszą wygodą i jakością ich wykonania, ale również tym, do czego planujemy nosić konkretnie wybraną parę. Jasne, cieliste rajstopy świetnie sprawdzą się z kreacjami, gdzie dolna część również będzie w delikatniejszych kolorach. Z kolei ciemna wersja, niekoniecznie całkiem zakrywająca nasze nogi, bardzo dobrze zgra się z kreacjami wieczorowymi lub tymi bardziej odważnymi. Jeżeli lubimy eksperymenty, warto mieć w swojej szafie rajstopy matowe, seksowne i miękkie w dotyku, które podkreślą naszą linię nóg wtedy, gdy sobie tego zażyczymy.

 

Rajstopy modelujące sylwetkę - kiedy warto je rozważyć?

Jeżeli lubimy dopinać nasze kreacje na ostatni guzik, ciekawym pomysłem może być wykorzystanie rajstop modelujących. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie nasze ubranie będzie dość obcisłe, pokazujące kształt naszej sylwetki. Pamiętajmy jednak o tym, aby stosować podobne zabiegi z rozwagą, ponieważ w nadmiarze mogą zadziałać w sposób dokładnie odwrotny i zaburzyć naszą starannie kompletowaną kreację.

 

Dzięki mnogości wzorów, kolorów i fasonów dobór rajstop do konkretnej stylizacji nie jest trudny, jeżeli pamiętamy o kilku podstawowych zasadach. Zawsze jednak warto wybierać produkty wysokiej jakości, które pozwolą nam się świetnie czuć w każdych okolicznościach.

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie