UWAGA!

Legalny bukmacher- kto w Polsce może prowadzić legalną działalność?

 Legalny bukmacher- kto w Polsce może prowadzić legalną działalność?

Polacy coraz chętniej korzystają z usług zakładów bukmacherskich. To łatwy i całkowicie legalny sposób na obstawianie zakładów, na przykład typowanie wyników meczów w różnych dyscyplinach sportu. W dobie pandemii obstawiać można online bez wychodzenia z domu. Możemy to robić, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Ważne jest jednak to, by obstawiać u licencjonowanych bukmacherów, a legalny bukmacher to taki, który działa w naszym kraju zgodnie z obowiązującym przepisami prawa.

Przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się:

  • Legalny bukmacher -jak sprawdzić status bukmachera?
  • Jak można brać udział w zakładach bez wychodzenia z domu?
  • Jak dokonać łatwej i bezpiecznej rejestracji?

Co jest gwarancją legalne zakłady bukmacherskie?

Od 2020 roku w Polsce legalnie działa dziewiętnaście podmiotów zajmujących się działalnością bukmacherską. Chcąc rozpocząć przygodę z bukmacherką, warto sprawdzić listę legalnych bukmacherów, która jest dostępna na stronach Ministerstwa Finansów. Warto pamiętać, że Ministerstwo cyklicznie dodaje nowe podmioty do listy licencjonowanych bukmacherów. Sytuacja na rynku bukmacherskim jest bardzo dynamiczna. Firmy z branży wciąż poszerzają swoja ofertę dla klientów, dostosowując swoje usługi do wciąż zmieniających się potrzeb rynku.

Zakłady bukmacherskie online- typuj wynik bez wychodzenia z domu

Obecnie nie trzeba już wychodzić z domu, by dokonać zakładu. Zakłady bukmacherskie działają w Internecie. Oferta bukmacherów jest bardzo szeroka. Legalny bukmacher STS czy inni licencjonowani bukmacherzy proponują, obstawianie nie tylko wyników meczów, ale także liczby rzutów rożnych i innych elementów składających się na dane spotkanie. Zakłady nie dotyczą jedynie piłki nożnej, ale takich dyscyplin sportu jak: tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, skoki narciarskie, baseball, boks, Formuła 1 oraz innych.

Typowanie wyników w telefonie

W związku z rozwojem Internetu można typować wyniki w różnych dyscyplinach sportu w sieci lub w lokalach należących do bukmacherów. Coraz częściej bukmacherzy uruchamiają aplikacje, które z łatwością można zainstalować w telefonie i obstawiać niemal w każdym miejscu i o każdej porze.

Jasne zasady – prosta i szybka rejestracja

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy rejestracja i rozpoczęcie zakładów to trudny i żmudny proces. Bukmacherzy stworzyli proste i jasne zasady rejestracji oraz typowania zakładów. Wystarczy zarejestrować się na stronie wybranego legalnego bukmachera, uzupełnić wymagane dane i wpłacić stosowną sumę pieniędzy przeznaczona na zakłady. Po wykonaniu tych dwóch czynności można już rozpocząć typowanie wyników. Po udanym wytypowaniu rezultatu można łatwo i szybko wypłacić wygrane pieniądze lub wykorzystać je do wytypowania innego wyniku, na przykład w innej dyscyplinie sportu.

Bukmacherzy coraz częściej, oprócz udziału w zakładach, proponują oglądanie wydarzeń sportowych w relacji live, na swoich stronach internetowych. Transmisja wydarzenia sportowego online jest bardzo często połączona z możliwością dokonywania zakładów „na żywo”. Ponadto bukmacherzy stają się sponsorami drużyn w niektórych dziedzinach sportu i tak na przykład Zakłady Bukmacherskie STS są legalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej, a także kilku krajowych drużyn piłkarskich. Jak widać, legalni polscy bukmacherzy bardzo starają się wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów, a pandemia wzmocniła tylko ich coraz bardziej prężną działalność online. Jednocześnie licencjonowane zakłady bukmacherskie, poprzez sponsoring, starają się pokazać, że są firmami, które poważnie traktują swoich klientów oraz partnerów biznesowych.

---artykuł promocyjny---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie