UWAGA!

Obstawianie meczów - Jak się przygotować?

 Obstawianie meczów - Jak się przygotować?

Doświadczeni gracze zapewne mają już swoje sprawdzone systemy, które funkcjonują i sprawdzają się od lat. Nowi gracze mają jednak o wiele większe problemy, chociaż raczej jest to kwestia porad innych graczy bądź też dobrze napisanego poradnika. Nikt przecież nie chce cały czas przegrywać pieniędzy, a skoro jest szansa na trafienie kuponu i wygrania "paru złotych", to dlaczego z niej nie skorzystać? Postanowiliśmy stworzyć tekst, który pomoże graczom przygotować do lepszego obstawiania i zwiększenia prawdopodobieństwa sukcesu. Aby się dowiedzieć więcej, zachęcamy do lektury.

Dokładnie sprawdzać wszystkie statystyki

Nie ma co ukrywać, że w dobie internetu i wielu stron, na których można sprawdzić statystyki, warto to robić, ponieważ w ten sposób możemy zwiększyć nasze szanse na sukces. Podstawą jest sprawdzanie tabeli, ale należy również sugerować się formą u siebie czy na wyjazdach. Są przecież drużyny, które w tabeli stoją nisko, ale za to zdecydowaną większość zwycięstw odnoszą na własnym terenie, tworząc prawdziwą twierdzę nie do pokonania.

Jeżeli jest jakiś czynnik, który może zwiększyć szansę, to jak należy warto go zastosować. Nie jest to przecież wielką trudnością, żeby takie statystyki wyszukać. Dzięki nim możemy się dowiedzieć o drużynie. Najczęściej obstawiane zakłady to przeważnie te, na których jest dosyć niski kurs, ponieważ prawdopodobieństwo wygranej jest dość spore. Dodatkowo liczy się również popularność, ponieważ obstawiając mecze takich drużyn jak Bayern Monachium w Bundeslidze czy Manchester City w Premier League łatwiej jest dotrzeć do informacji, jak również obejrzeć takie spotkanie niż mecze z najbardziej odległych zakątków świata.

Nie można zapomnieć również o absencjach. Szczególnie jest to istotne w okresie COVID-19, gdy piłkarze wypadają właśnie z tego powodu, a jedno zakażenie może powodować kolejne. Dlatego teraz jest to czas, w którym masowe braki kadrowe będą widoczne, co jest szansą dla graczy na poprawne wytypowanie wyniku spotkania.

 

Ustalenie swojego budżetu

Czynnik finansowy ma niemałe znaczenie w obstawianiu. O ile osoby bogatsze mogą pozwolić sobie na grę za większe pieniądze, to jednak te mniej zamożne muszą rozsądniej dysponować swoimi środkami. Nie polecamy rozpoczynania przygody z bukmacherką od roztaczania bajecznych wizji, według których już za chwilę zamieszkamy na Malediwach - to tak nie działa. Zdecydowanie lepiej będzie wyznaczenie sobie określonej kwoty, która będzie być może 10% budżetu domowego czy też innej, której jednak nigdy nie przekroczymy.

To, o czym pamiętać obstawiając mecze to na pewno wyłączanie emocji, które sprawiają, że nasze przeświadczenie o wygranej rośnie. Subiektywne odczucie sprawia, że jesteśmy w stanie postawić więcej niż powinniśmy. Niestety, takie przekonanie zgubiło już wielu graczy i potem bardzo tego żałowali. Obstawianie daje wiele radości, ale trzeba podchodzić do niego w jak najbardziej analityczny sposób. Przecież chodzi tutaj o wasze pieniądze, a nikt nie chce cały czas przegrywać.

Obstawianie zakładów bukmacherskich może prowadzić do hazardu. Hazard nie jest sposobem na życie. Pamiętaj, że w Polsce można jedynie grać u legalnych bukmacherów, którzy zostali zatwierdzenie przez Ministerstwo Finansów. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona!

Materiał 126620

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie