UWAGA!

Piękne zapachy, które potrafią wyciszyć. To możliwe dzięki świecom Jacob Fox

 Piękne zapachy, które potrafią wyciszyć. To możliwe dzięki świecom Jacob Fox

Święta czy nie, prezent sobie i innym możesz sprawić każdego dnia. Nie zawsze jest to jednak łatwe zadanie - jeżeli regularnie kogoś obdarowujemy, każdy kolejny prezentowy pomysł staje się wyzwaniem. Na szczęście istnieje podarunek uniwersalny, który uraduje każdego, od siostry, przez dziewczynę, po babcię. Będzie odpowiedni także dla mężczyzn, a do tego, choć powoli, ale się zużywa, więc można go wielokrotnie kupować! Zobacz więcej zdjęć.

Jeśli jeszcze nie wiesz, o czym mowa - chodzi o świece zapachowe! Bardzo popularne w ostatnich czasach, czemu nie należy się dziwić. Ten prosty zakup bardzo uprzyjemnia spędzanie czasu, niezależnie od tego, czy czytasz książkę, siedzisz przy komputerze, czy oglądasz film na laptopie pod kocykiem. Wprowadza do pokoju magiczną aurę i ciepły, przyjazny klimat. Łatwo jednak się przejechać na zakupie, bo niektóre świece zapachowe są kiepskiej jakości, a zapach jest sztuczny i gryzący w nos.

Dlatego pozwól, że przedstawię Ci sojowe świece zapachowe JacobFox. Co wyróżnia je na tle konkurencji? Po pierwsze są w 100% wegańskie. Wykonane z sojowego wosku, zapakowane w zakręcane słoiki, opatrzone estetycznymi etykietami z motywem zwierząt. Subtelność designu jest odpowiednia do subtelności zapachów. Każda świeca robiona jest ręcznie u nas, w Polsce. Do wyboru jest aż 10 różnych zapachów, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Każda z nich zapewnia nowe doznania. Dzięki temu zawsze znajdziesz zapach odpowiedni do Twojego nastroju.

Chcesz wiedzieć więcej na temat zapachów? Zapraszam Cię do przeczytania artykułu, który pozwoli Ci się zapoznać z szeroką ofertą marki JacobFox.

Autorka świec traktuje ich tworzenie nie jako pracę, ale jako największą pasję. Swoim klientom zapewnia osobiste podejście. Dlatego jeśli masz problem z wyborem, napisz do niej na Facebooku - JacobFox, a na pewno Ci pomoże.


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie