UWAGA!

Promocja Noworoczna - Nowa Astra już od 995 zł netto/mies*

 Promocja Noworoczna - Nowa Astra już od 995 zł netto/mies*

Nowa Astra już od 995 zł netto/mies*. Poproś o ofertę i nie czekaj z realizacja noworocznych postanowień.

Śmiała i muskularna stylistyka, która wyróżni Cię na drodze, zaawansowane systemy bezpieczeństwa wspierające kierowcę, a także odświeżające, cyfrowe doświadczenie w kokpicie, dzięki któremu jazda będzie czystą przyjemnością. Oto Twój Nowy Opel Astra – noworoczne postanowienie, którego warto dotrzymać. Więcej informacji na temat noworocznej promocji u naszych doradców handlowych. Zapraszamy do kontaktu.

 

Natomiast jeżeli jesteś już w posiadaniu Opla to serdecznie zapraszamy do naszego Autoryzowany serwis Oplel HADM Gramatowski. Oddaj swojego Opla w ręce profesjonalistów, którzy najlepiej znają się na niemieckiej doskonałości, a on Ci się odwdzięczy komfortową i bezpieczną jazdą oraz wyższą ceną przy odsprzedaży.

 

Odwiedź nowy salon i serwis Opla HADM Gramatowski w Elblągu, ul. Warszawska 87 aby skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej. Nowa Astra czeka na Ciebie!

 

 

Godziny otwarcia Salonu Opla:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00

Sobota 8:00 – 14:00

Godziny otwarcia serwisu:

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 18:00
       Sobota 8:00 – 14:00
      
       t. 55 230 40 94

HADM Gramatowski

www.hadm.pl

Warszawska 87
       82-300 Elbląg

 

 

*Rata leasingu zależna w szczególności od wpłaty własnej, okresu leasingu, zmiany stawki WIBOR 1M oraz wartości wykupu. Podana wysokość miesięcznej raty nie uwzględnia wartości VAT (łącznie z podatkiem VAT wynosi 1179,57 zł).
       Przyznanie finansowania uzależnione jest od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły finansowania u dealerów marki Opel. Propozycja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Podmiotem finansującym jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o.*


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie